Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinálja ezt?

Veletek is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Anyám megőrít. Nem érti meg, hogy már nagylány vagyok, állandóan megkérdezi: Megjött a menzeszed? stb... meg AZ ott vér?(pedig csak csokókipuding cseppent rám) Meg ilyenek, nem érti meg hogy ez az én dolgom. Délelőtt megnéztem a naptárat és látom pár hónapja felírta: Lányom menzesz normál, tovább lapoztam és tele volt ilyenekke. Elegem van!!!!! VEletek is van ilyen? Mit tesztek ellene? Szeretném ha nem törődnevele, ez az én dolgom! És az ő hasonló dolgai se érdekelnek.
2010. júl. 13. 19:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd rá ha őt ez megnyugtatja, az én anyám is ezt csinálta és idővel leszokott róla.
2010. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a naptáros dolog elég durva. :D

Valaki belenéz, és örömmel nyugtázza, hogy a ciklusod rendben van. ^^

Mond meg anyudnak, hogy jó volna ha nem jegyezné fel az ilyen dolgokat.

Mi lesz, ha majd egyszer nemi életet fogsz élni?

Azt is bejegyzi a naptárba? :DDD

2010. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem írd bele a naptárba bosszantásképpen, akkor is ha szűz vagy, hogy szexuális aktus, meg egy időtartam. Meg minden részletet, hogy mennyi volt az ondó, stb :D Abból csak rájön...
2010. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ma tovább fajultak a dolgok. Megkérdezte: Hogy hogy tudok így járkálni bikiniben mikor azt mondtam hogy meg van?

Először szolidan válaszoltam, utána hatalmas veszekedés lett belőle. Megmondtam neki, hogy ehhez nincs köze, ne kérdezősködjön! Erre ő: Majd egyedül fogsz elmenni az orvoshoz mi? Már baj van. meg stb...(5 nappal korábban jött meg) És ordibáltam, meg minden. Teljesen elegem van, nem lehet neki megmondani. Nem bírom már, pedig mondtam neki hogyha komoly baj van szólok, de míg nincs ne szóljon bele! Mit tehetnék még? Erre is ordított.

2010. júl. 14. 09:55
 15/30 A kérdező kommentje:
Ja, és elkezdi: Jól van, ha bajod van akkor kérdezd meg az internetes barátaidtól!-meg ilyen szarságokat mond.
2010. júl. 14. 10:05
 16/30 anonim ***** válasza:
a válás előtt is csinált ilyeneket?
2010. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor elég baja volt apámmal. Minden nap óriási veszekedések... Most előállt azzal, hogy nem kell róla beszélni, csak írjam fel, hogy ő lássa. Mondtam neki hogy felírom ,de neki nem kell tudnia mikor és mennyi.(remélem értitek) De hiába, itt magyarázza, hogy nem érdekli másoknál hogy megy, meg ezek. De nem érdekel, ha ilyeneket mondd nem válaszolok egyszerűen, remélem ez bejön. Szerintetek?
2010. júl. 14. 12:48
 18/30 anonim ***** válasza:
46%

Ne legyél ennyire agresszív anyukáddal. :(

Ő csak szeretetből és féltésből teszi.

Ha ennyire zavar a dolog, értelmesen is meg lehet mondani.Sok embert olvastam itt akivel nem törődik az anyja, alkoholista és soha egy kedves szava sincs a gyerekéhez. Becsüld meg őt, mert ő lesz az egyetlen aki mindig a te érdekeidet fogja nézni, és tiszta szívvel szeret. ^^

2010. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Először kedvesebben szóltam, de utána már nagyon idegesítő!
2010. júl. 14. 13:44
 20/30 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, ha kell írd fel magadnak valahogy úgy, hogy ne lássa, vagy egy darab dátumont csak fejben tudsz már tartani.


Az én anyám is ezt csinálta, arra jutott vele, hogy tisztára szégyelltem az egészet akkora ügyet csinált belőle, ahelyett, hogy természetes dolgonak tartottam volna, és csak a szobámban cseréltem betétet és dugdostam őket, és csak akkor dobtam ki a kuka mélyére, mikor nem volt otthon.

2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!