Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyan ismerkedtél meg párodda...

Higyan ismerkedtél meg pároddal, férjeddel?

Figyelt kérdés
van valakinek valami aranyos romantikus sztorija vagy csak szimpla találkozás?:) meséld el
2010. júl. 13. 16:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapja voltunk együtt amikor terhes lettem, ebből 8 hónapja már együtt laktunk.Nem éreztem annak, én már nagyon szerettem volna egy gyereket még ha fiatal is vagyok és nem bántam meg.
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Na és ha annyi?Én 5 hónap után lettem a páromtól terhes!Nagyon szeretjük egymást és azóta is együtt vagyunk.Szerintem ez nem minden esetben idő függvénye.Mi 3 nap után összeköltöztünk.Természetesnek vettük h szeretjük egymást és ha már úgy esett akkor bevállaljuk a babát is.
2010. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Chaten ismertem meg kb 7 éve, barátok voltunk. 4 éve írt egy sms-t, h azt hiszi szerelmes lesz belém, de nem aggódik, mert tudja, h én is belé.:) Rá 2 hétre lejött hozzám oda ahol albérletben voltam, és ott is maradt:) 2 éve vagyunk házasok, 14 hónapos a kislányunk:)
2010. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
én is chaten ismertem meg!:) jó barátok voltunk, de nem sokszor keresett mert volt barátnője. Nekem meg mindig is tetszett és irigyeltem a barátnőjét :D Aztán mikor eltelt egy kis idő, szakítottak, én meg ápoltam a lelkét, majd összejöttünk :) és nagyon örülök neki! :)
2010. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

A főnököm volt 6hónapig. Amikor áthelyezték, megkérdeztem (minden bátorságomat összeszedve), lenne-e kedve eljönni velem valahová, megmutatnám neki a várost (ő nem ismert ott senkit, semmit, eléggé egyedül volt ezalatt az idő alatt). Előtte egyszer beszélgettünk magánéleti dolgokról, de egyébként sosem történt köztünk a munkahelyen semmi. No, tehát elmentünk sétálni, megmutattam, milyen gyönyörű várost készül épp elhagyni. Sokat beszélgettünk, söröztünk. És bár neki másnap reggel 5kor indulta a gépe, valahogy nem akartunk elbúcsúzni egymástól. Elcsattant az első csók.

Mivel ő messze költözött az új munka miatt, én nem akartam tőle semmit, Ő viszont ragaszkodott hozzá, hogy ez valami különleges kettőnk között, adjak esélyt. Így elkezdtünk skypeon, e-mailben, sms-ben beszélgetni, napjában vagy 100szor. A végeredmény: most itt élek nála 2 kemény hete. Szurkoljatok :))

25N

2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!