Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölted a férjeddel/pá...

Hogyan közölted a férjeddel/pároddal, hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ő vette a tesztet...
2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy plüssgólyát és mikor hazajött este melóból, odaadtam neki :)
2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sírva. Egyáltalán nem terveztük, féltem a reakciójától. Aztán megkérte a kezem. :)
2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem nagyon édes volt a párom. Írt egy levelet a születendő kicsi nevében nekem címezve és bedobta a postaládába. Mikor kinyitottam (ő is ott volt), olvastam: valami ilyesmi volt, hogy te még nem ismersz én vagyok a születendő kisbabád. stb stb. Nagyon édes volt. :)

És emlékszem az aláírásnál odaírta a vezetéknevem és a keresztnevet meg kipontozta (mert még nem tuduk mi lesz).

2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
A Mónika show-ban.
2011. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam vele közölni, mert előre szólt, hogy kismamát csinált belőlem :) Mondjuk ez is volt a közös cél, és ő tudta, hogy sikerrel járt :D
2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem a 3. mennyire romantikus:) nekem még nincs kisbabám, de ezt muszáj volt közölnöm bocsii:)
2011. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Aznap estére terveztem a hírt vacsi közben elmondani. Napközben lovagolni mentünk egy ismerősünk tanyájára. Rajtam az új fehér nadrágom volt, kényeskedtem vele egy sort. A férjem fel akart venni a lóra maga mellé, de húzódoztam, vigyázni akartam magamra. Rábeszélt, felültem. Mikor leszálltunk, megint totojáztam, amire egy kicsit elveszette a türelmét, és megkérdezte: "most a nadrágodat félted ennyire?" Mire benyögtem: "Nem. A babát." Kiugrott a bőréből örömében, persze többet a lovak közelébe se engedett :D
2011. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett baba volt, együtt csináltuk meg a tesztet :) Amint megjelent a második csík egymás nyakába ugrottunk és már fényképeztük is a bizonyítékot :) Első próbálkozós hónap volt.
2011. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem egy éve próbálkoztunk, több tesztet elhasználtam, folyton késett, de mind negatív lett. Aztán már tényleg mindenféle remény nélkül csináltam egyet otthon, ebédszünetre ugrottam haza kajáért. Mikor megláttam a két csíkot, nem hittem a szememnek. Én is valami romantikus módon akartam elmondani, de annyira bepánikoltam, hogy mms-ben elküldtem a teszt fotóját a páromnak, aki fél óráig nem válaszolt. Akkor felhívtam, naná hogy a döbbenettől:)
2011. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!