Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha éppen nincs kedved a...

Ha éppen nincs kedved a pároddal/férjeddel a szexhez, mivel és hogyan hárítod?

Figyelt kérdés
Őszinte vagy, vagy "finomítasz"? Esetleg más cselhez folyamodsz?
2010. júl. 20. 10:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs hogy nics kedvem,mert ő úgyis rám hozza:D
2010. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

nálunk szerencsére "divat" az egész családban az öszinteség, ezért megmondom, hogy most éppen nincs hangulatom. És se sértödöttség nincs se semmi ilyesmi. De azért ritka ha nincs kedvünk, még így terhesen is:)

22/L 32 hetes

2010. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%

"fáradt vagyok", "álmos vagyok, inkább majd holnap"

Esetleg hagyom, hogy próbálkozzon, hátha megjön a kedvem :)

2010. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy nekem vele ahoz mindig van kedvem:D

19L

2010. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
én azt szoktam mondani, ha tényleg nincs kedvem hogy kicsit pihenjünk és aztán, de az tényleg nem sok csak kicsit pihenni akarok mert nincs kedvem!
2010. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom, hogy most nincs kedvem. Olyankor csak összebújunk, és az esetek 50%-ában megjön a kedvem. Sokszor van olyan, hogy azt mondom, nincs kedvem, és 5 perc múlva rájövök, hogy van.


Olyan is van, hogy nincs kedvem, de ellenemre sincs a dolog, olyankor nem tiltakozom, és előbb-utóbb megjön a kedvem.

2010. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%
Az én exem szemtelen volt ilyen téren. Még délelőtt megigérte nem egyszer, alig vártam, hogy este legyen és ő is lezuhizzon, és mindenki elcsendesedjen ( náluk laktunk, mert ott dolgoztunk) és mikor hozzásimultam eltolt, hogy nincs kedve. :P Hát a jó édes anyját azt!!!! Nyolc hónap alatt kb tízszer voltunk együtt. Sok nő simán ellene szex nélkül. ezt nemértem amúgy. Vagyis igen, de akkor ne a férfit bántsa ha az nem úgy viselkedik vele utána.
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Megmondom neki, hogy most nincs és kész.
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megmondom,hogy nincs kedven.Nálunk alap az őszinteség a házasságunkban.
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy nincs kedvem. Vagy ha nem akarom +bántani finomítok. Fejfájás, fáradtság, suli időben meg h sokat kell tanuljak :D Mostanában meg hogy meleg van. Ami igaz is. Annyira nem hazugság.
2010. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!