Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha éppen nincs kedved a...

Ha éppen nincs kedved a pároddal/férjeddel a szexhez, mivel és hogyan hárítod?

Figyelt kérdés
Őszinte vagy, vagy "finomítasz"? Esetleg más cselhez folyamodsz?
2010. júl. 20. 10:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%

Nálam előfordul, hogy beáldozom magam. Nem egy átlag férfi, nem sűrűn van kedve hozzá, szóval nem rontom el neki a hangulatot. (nem, nem rossz nekem, tudok közben úgy viselkedni, mintha élvezném). De van, hogy kerek-perec megmondom, ne haragudj, de most ne. Max. díszelgek neki egy kis kézi munkához. :D Ő is kielégít, ha épp nincs kedve komolyabb akcióhoz.

Ha betegek vagyunk az más, akkor nem csináljuk.

2010. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon nincs kedvem akkor ki szoktam váltani neki egy laza franciával így mindenki elégedett
2010. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
100 esetből egyszer, ha előfordul, hogy nincs kedvem. :-)Olyankor megmondom az őszintét. Pl hogy fáradt vagyok, és majd inkább holnap. A mi házasságunkban is alap az őszinteség; a férjem azért szokott haragudni, ha valamit nem mondok el neki, nem azért, ha igen.
2010. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megmondom, hogy nincs kedvem, vagy,hogy fáradt vagyok, szóval mindig őszintén elmondom.

Elég gáz, ha valakinek hazudni kell a párjának, hogy épp miért nem akar szexelni.

2010. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért milyen fura, hogy ez is hormonális kérdés. tiszta megintcsak aztmondom, hogy fura ha belegondoltok, hogy ha nem olyan az ember hormonilag egyszerűen ellene szex nélkül. :P Én ha lenne most kivel minden nap legalább egyszer. Az tutkó száz. :DDD
2010. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak!!! Milyen kifogást hallotatok már amit nem hittetek el? Lehetne egy ilyen kérdés is. Vagy, volt e már olyan, hogy nőt utasított el csávó. Biztos, hogy volt, de az lehet már nagy koppanás egy nőnek. :) egy nő azthiszi szerintem, hogy a férfiak alig várják, hogy valamibe belerakják. :) Pedig nekünk is van "lelkünk", szívcsink, meg a satöbbink. :DDDDDDDDDDDDD Dehogyis. akármibe lányok, akármibe... :) Na jó csak viccelek veletek. De a kérdésem komoly.
2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%

Én is simán megmondom, hogy nincs kedvem, ha viszonylag sokszor nincs kedvem, akkor pedig "fáradt vagyok". Nekem tökéletesen elég lenne heti 1 alkalom. Azt nagyon élvezem, de a több nekem erőltetett sajnos. :S

24/L

2010. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi baj ezzel, de azért ha látjátok, hogy a csávót elbizonytalanítjátok magához viszonyítva, azért mondhatjátok hogy nem miattad, csak nem kívánod. Mert nagyon lehet ám rombolni a férfit amúgy. :P és ez komoly dolog.
2010. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

10:55 A hárítás nem a pasinak szól, hanem egyszerűen a pillanatnyi szexnek:D


A kérdésed jó, miért nem teszed fel?

2010. júl. 20. 11:04
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
Őszinte vagyok :) Egy párkapcsolatban ez a legfontosabb. Szerencsére nincs szükség túl gyakran ilyen őszinteségre, bár most, mióta ilyen meleg van, előfordul.
2010. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!