Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha éppen nincs kedved a...

Ha éppen nincs kedved a pároddal/férjeddel a szexhez, mivel és hogyan hárítod?

Figyelt kérdés
Őszinte vagy, vagy "finomítasz"? Esetleg más cselhez folyamodsz?
2010. júl. 20. 10:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Finoman hárítok :)
2010. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Feltettem a kérdést. A családfához. szerintem nagy volumenü dolog ez.
2010. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
hát én soha nem hazudtam még neki.de mindig meghozza a kedvem,ha pedig fáj vmim,vagy nincs energiám,akkor megmondom neki,és orális örömökben részesítjük egymást.:)
2010. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
De gyerekek! ez az. Ha orálisra van kedv, meg kb az is lehet ugyanannyi idő, mért nem engeditek meg lányok, hogy az történjen meg inkább... hm? Én kimondom nemérdekel ha égő, de a barátnőm amíg együtt jártunk többször kézimunkázott inkább mint, hogy az igazi akció lett volna. De miért????? mond uram miért????? :(
2010. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
előtted írtam a választ.van h fáj a pocim,vagy mensi előtt lentebb van a méhszájam,és akkor fájna ha bökdösné.nem mindenhol,minden időben van lehetőség aktusra.mondjuk az én barátomnak sok idő orálisan,mert inkább lightosan szereti,nem intenzíven,gyorsan,és így olyan 1 óra körül van.de én akkor sem szeretek szexelni ha szőrtelenítés előtt állok,és szőrös vagyok.
2010. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
65%
Na jó, menses előtt én sem meg közben sem. De értitek.... mikor ott van melletted minden este egy nő és egyszerüen nem akarja heteken át.... az nagyon de nagyon rossz.
2010. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
hát az igen necces.mondjuk mi még tanulunk,és legtöbbször délutánonként talizunk,de h minden este veled van és sose akarja...az gáz valóban.nálunk az is közrejátszik,h csak most kezdtem el gyógyszert szedni,a gumira allergiás vagyok,neki sem bizalomgerjesztő magán érezni az óvszert...és inkább mellőztük a szexet.most kezdtem gyógyszert szedni.
2010. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
47%
Meg aztán ha a körülmények is olyanok, azért mikor bármikor bejehetnek meg minden, meg sötétben hogy huzol gumit? aki ilyen helyzetben van inkább húzzon el, nem egészséges ez, csak az idődet huzod.
2010. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő heteken át nem akarja, ott már nem arról van szó, hogy "nincs kedve", csak könnyebb ezt mondania, a férfinek meg elhinnie, mint hogy beismerjék, hogy gond van a kapcsolattal.


És hogy miért nem "engedjük", az is annyi ideig tart?

Kb. így tudnám összefoglalni: más úgy enni, amikor éhes vagy, és más úgy enni, amikor jól vagy lakva/nincs étvágyad.

2010. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
4,5 év alatt még sosem hárítottam el. Szeretem őt, öröm, ha együtt vagyunk, szeretem, mikor összefonódunk és eggyé válunk. Nincs olyan, hogy ne lenne kedvem hozzá, hisz folyton vágyom rá. Szerencsére ő is ugyanígy érez. 24N
2010. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!