Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölted a férjeddel/pá...

Hogyan közölted a férjeddel/pároddal, hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tervezett baba, de mondogattam neki, hogy szerintem én terhes vagyok (védekezés mellett), olyan furcsa érzésem van.

Vettünk tesztet de csak reggel csináltam meg és persze pozitív lett. Ő még aludt és otthagytam neki a fürdőbe. Bejött a melóhelyemre és megcsókolgatott :).

2.-nál mondtam neki, hogy késik 4 napja. Ez a baba már tervezett volt. Csináltam tesztet és mikor melóból hazajött ezzel fogadtam.

(1 és 3 évesek a lányok)

2011. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztük a lurkót és nem is figyeltem oda, hogy nem jött meg, visszanéztem egy idő után és láttam, hogy 18 napja késik. Na mondom itt gáz lehet. Vettem tesztet, bár ő nem akarta, szerinte egyből dokihoz kellett volna menni, mert ő már 2 hete is érezte, hogy baba van csak nem akart nekem szólni. Ahogy visszaemlékszem tényleg figyelmesebb volt. Megcsináltam reggel a tesztet míg ő aludt, pillanatok alatt megjelent a 2 csík, berohantam a szobába és beletartottam az arcába, hogy igazad volt. Ketten sírtunk(: Nem romantikus,így alakult. Azóta 5 hónapos nagyfiú.
2011. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!