Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyan ismerkedtél meg párodda...

Higyan ismerkedtél meg pároddal, férjeddel?

Figyelt kérdés
van valakinek valami aranyos romantikus sztorija vagy csak szimpla találkozás?:) meséld el
2010. júl. 13. 16:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős büféjéhez jártam le minden nap. Levittem a kutyámat is. Az egyik törzsvendég felhozta a főnökét is. Összeismerkedtünk. Elkérte a telefonszámom, majd sms-eztünk. Megírta az email cimét, hogy emailt küldjek neki. Sokszor mikor említettem neki, hogy ide-oda kell mennem (busszal), felajánlotta hogy elvisz mert épp ott van dolga. Sokat beszélgettünk kettesben. Megcsókolt, megkérdezte hogy lennék-e a barátnője. Igent mondtam. Azóta is együtt vagyunk.
2010. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen ismerkedtünk meg ő volt az egyetlen aki oda jött hozzám beszélgetni amikor anyukám meghalt. Két évig barátok voltunk, beszélgettünk, szórakozni jártunk. Majd az egyik karácsonyi leállás előtt belém hasított, hogy nem bírom ki a két hetes szünetet nélküle. Ő meg férfi létére sütit sütött nekem. Na és egy átmulatott téli estén elcsattant az első csók. Ma is azt az évfordulót ünnepeljük. Két hónapig vívódtunk, hogy barátság és szerelem, működhet-e együtt. Azóta is a legjobb barátom a szerelmem és három gyermekünk édesapja. 13 éve működik jól.
2010. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismerkedtünk meg, a sokak által szidott társkeresők egyikén, ennek pedig már több, mint négy éve. Mindketten egy csúnya szakítás után voltunk, egymásra találtunk, és azóta nem is engedjük el egymást. Semmi jópofa vagy aranyos sztori nincs hozzá, mégis sokan irigyelnek minket. Valahol szerintem ajándékba kaptuk egymást, és igyekszünk nem elkótyavetyélni a legnagyobb ajándékunkat.
2010. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
köszönöm hoyg leírtátok írjatok még (:
2010. júl. 13. 16:58
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi interneten ismerkedtünk meg,már bő két éve.Elsőre szimpatikusok voltunk egymásnak.Mivel sajna messze laktunk egymástól,megbeszéltük hogy csak barátság .Nagyon rossz volt.Aztán kb egy év után kiböktem hogy szeretem,és vele akarok lenni,és nem érdekel,de meg akarom oldani valahogy.

Azt nem írom le hogy hogy volt a randi,mert nem:)

De a lényeg h most vltunk 11 hónaposak,és a harmadik hónap után összeköltöztünk:)

2010. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

2007 december 16 án beszéltünk myvipen a zene szobában és akkor kiderült h ő is rappes beállítottságú. És elkezdtünk myvipen levelezni. szilveszterkor 2007 szilveszterén fel is hívtam

Egyre jobban összebarátkoztunk msn csere, később már verseket is írt, és valahogy beleszerettem. 2008 február 22 iskolai szakmai gyakorlat lett volna, de nem mentem(jó előtte szombaton bementem) és felmentem Székesfehérvárra. Egész délutánig ott voltam, és mondtam jöjjön le Veszprémbe egy rendezvényre. és akkor jöttünk össze. Emlékszem ültünk és egyszer csak megcsókolt:)

Azóta együtt vagyunk. 2 éve, 4 hónapja, és 11 napja.


25L

2010. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt a felvételiztetős ott, ahova jelentkeztem dolgozni. Felvett :-) Azóta mindketten eljöttünk onnan, összeházasodtunk, van két gyerekünk. Ennek 7 éve :-)
2010. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezek aranyosak:) A második 16:58 as írjatok még:)
2010. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyen, nem mutatták be, úgyhogy megkérdeztem tőle, hogy te meg ki a fene vagy? :D
2010. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:) :) Ezek vagyunk mi:)

a 2. 16 58 as:)(

2010. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!