Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyan ismerkedtél meg párodda...

Higyan ismerkedtél meg pároddal, férjeddel?

Figyelt kérdés
van valakinek valami aranyos romantikus sztorija vagy csak szimpla találkozás?:) meséld el
2010. júl. 13. 16:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

Egy közös ismi által. Nekem még találkozni se volt kedvem vele, akkor volt egy nagy csalódásom.

De gy voltam vele, hogyha már a"hátam mögött" megismertettek vele, akkor egy talin nem múlik semmi....Aha. Azóta már a felesége vagyok :DD

2010. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
ha lehet részletesen és *Hogyan és hol ismerkedtél meg párodda, férjeddel? bocsi a helyesírásért
2010. júl. 13. 16:27
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Én elütöttem a kismotorommal a férjemet...:)
2010. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Belém jött autóval, én meg tiszta ideges voltam..:D kiszálltunk mind2-en az autóból.. aztán már mondta is én voltam a hibás sajnálom.mondtam hogy igen.. kitöltötte a papírt.. aztán hirtelen tiszta vörös lett és megkérdezete hogy nem e lenne kedvem ismerkedni.. (nem lacifacált:D) én meg hirtelen megsem tudtam szólalni, mondtam neki oké. Megadtam a számomat és hívott is.. Megbeszéltünk egy találkát annyira jól éreztük magunkat.. ez már 4 éve történt, és most várjuk az első babánkat.:-) 24N
2010. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

Beleütköztem...

Szó szerint..:)

Mentem az utcán, hazafelé a suliból, nagyban hallgattam a zenét a fülemben, éppen Bereczki Zoltántól a Száz Év ment, még dudolásztam is. Esett előtte az eső, minehol pocsolyák voltak. Egy kihaltabb környéken mentem, amikor egyszer csak puff. ÉS mindketten a földön feküdtünk, egy pocsoláyban és mivel ő volt a nehezebb, így ő esett rám...Ő is zenét hallgatott és nemfigyelt ahogy énsem. Azonnal felpattant rólam és heves bocsánatkérés közepette kért bocsánatot és invitált fel hozzájuk, hogy megszárítkozzak. Aztán még 1 hónapig csak barátok voltunk aztán összejötütnk. Ez volt 3 éve. Most épp szerelmünk gyümölcsét hordom a szívem alatt...:)

24/L

2010. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
Mi 6évvel ezelőtt az interneten!!Csak poén volt az egész!!Feleséget keresett én én vállalkoztam rá!!Tök poén volt mert egy csomó ismerősünk volt akik a gyerekeink szerepét töltötték be!!Sajnos nagyon messze volt tőlem mert olasz országban lakott én meg pesten!!Aztán 4hónap múlva pont szilveszterkor találkoztunk először!!És már nagyon ismertük egymást!!Mert csak 4hónapig beszélgettünk!!Aztán 1év múlva megkérte a kezemet!!:) Rá egy évre szilveszter előtt 3nappal megszülettek az iker lányaink Jacquelin és Lauretta!:)
2010. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
84%
mi munkahelyen ismerkedtünk meg. nagy cégnél dolgoztunk, sokan voltunk. nap mint nap találkoztunk, de nem egy szinten dolgoztunk, így csak néha-néha egy nap. eleinte nem volt semmi, csak beszélgettünk, majd egyre jobban megtetszettünk egymásnak és végül kialakult egy érdekes érzés. amikor megláttuk egymást, már izzott a levegő, bizsergett a porcikánk. aztán én megszereztem a számát, írtam neki egy flörtölős sms-t, majd találkoztunk , randiztunk. és végül összejöttünk. azóta már nem dolgozunk annál a cégnél, de egy darabig még ott voltunk, hogy összejöttünk. titkolóztunk és bevallom, volt irodai intim is. isteni volt! azóta a férjem, van egy gyermekünk is :) 30/L
2010. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Beatrix17 ***** válasza:
82%
lovebox.hu!Pedig igen pesszimistán álltam a netes ismerkedéshez!De szerencsére egymásra találtunk!És azóta is minden szép és jó:)
2010. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
10%

MAa16:33!

Ha van férjed is meg gyereked, hogy lehetsz 30/L ? Lánynak érzed magad? (De sok minden el tud dőlni egy betűn.....)

2010. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm által, akivel 11 éve vagyunk jóban rosszban barátok. A barátnőm és a barátja boltot vezetnek és nincs saját autójuk. A barátaikkal fuvaroztatják magukat, persze fizetnek is nekik érte. A párom is fuvarozgatta őket és egyszer ő hozta el a barátnőmet hozzám. Akkor iszogattunk a bnőmmel és beszélgettünk, persze a párom is ott volt és akkor kezdett kialakulni a dolog. :)
2010. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!