Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyan ismerkedtél meg párodda...

Higyan ismerkedtél meg pároddal, férjeddel?

Figyelt kérdés
van valakinek valami aranyos romantikus sztorija vagy csak szimpla találkozás?:) meséld el
2010. júl. 13. 16:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
16:30-as válaszoló vagyok (autós):) Nagyon aranyosak vagytok a képen! összeilletek:)
2010. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

en reszegen molesztaltam :D

epp egy vizsga utan voltam es a buli nagyon ellaposodott,atmentem egy masik helyre, ott ult (elotte mar osszefutottunk 3x de nem nagyon beszeltunk, haver haverja volt)...elkezdtem inni a soroket (nekem mar egy is megart:-)), es elkezdtem farasztani,hogy tancoljunk,senki sem tancolt,mert ez egy sorozo volt, folyon raleptem a labara, elszakadt a ruham, ide oda dulongeltem stb.

galansan hazavitt taxival es masnap randira hivott ezek utan :-))

sajnos pont kaptam egy kulfoldi munkat, mar osszepakoltam stb.ezt elso randin megsem mondhatom, azt mondtam hogy csak 2 honapra megyek el, es megvaltoztattam a jegyem :D o azt mondta megvar. aztan amig tavol voltam, elhozta a cuccaimat a haveromtol akinel a maradek cuccom volt, amit nem vittem magammal - es bekoltoztetett magahoz :D

...ennek mar masfel eve.

2010. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon köszönöm 17 14 es kedves vagy:). Pedig ő a fiatalabb amúgy:(Bár ezt sokan meg nem mondanák:)
2010. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
17 15 ös ez jó:) ezen nevettem:)
2010. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
De jó kis történetek!
2010. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik történet tetszik???
2010. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ütközősök nekem nagyon, meg a bulis:) De amúgy mindegyik

25/L

2010. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
amuyg tényleg miylen jó kis történetek (:
2010. júl. 13. 17:24
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül álló anyuka voltam TERHESEN!!A doki akihez jártam régi ismerősöm!Mire megszültem a lányom már együtt éltünk!!:)
2010. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
A munkahelyen.Sokáig ment el mellettem nem is volt szimpi nekem.Már több mint másfél éve ott dolgozott mikor elkezdett hozzánk járni túlórázni mert külön szakban voltunk.És egyik nap 1 közös haverral melóztam amikor is odajött mindig beszélgetni hozzá.A szünetben is volt 1 kis társaságunk és odacsapódott majd átjött a mi szakunkban.Nagyon nem volt szimpatikus de valahogy nagyon elkezdtünk beszélgetni.És mindig és sokat beszélgettünk.Akkor még volt az exem.Majd a páromtól független okok miatt szakítottunk.És ezen felül volt még 1 nehéz dolog (a szakításon kívül) amiben végig ott volt mellettem mint barát.Majd amikor ez lezárult elhívott magához masszírozni mert bár papírom nincs róla jól tudok.Akkor jöttünk össze. Áprilisban ismertem meg.Május elsején bejelentette h tetszem neki május 23-án összejöttünk ami csütörtökön volt és vasárnap nem engedett haza.Ott maradtam és azóta is együtt vagyunk.Már van 1 kislányunk aki ma 1 éves:)és nagyon boldogok vagyunk:)
2010. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!