Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyan ismerkedtél meg párodda...

Higyan ismerkedtél meg pároddal, férjeddel?

Figyelt kérdés
van valakinek valami aranyos romantikus sztorija vagy csak szimpla találkozás?:) meséld el
2010. júl. 13. 16:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem túl érdekes, interneten ismertük meg egymást, ennek 4 éve. :) Érdekes mennyire szidják, és mennyi ellen példa van. :D

20/L

2010. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott ismertem meg, de már írtam is.

Én voltam aki képet küldött.

Ne törődj senkivel, és semmivel, szeressétek egymást és ez a lényeg, a többi meg le van...

25/L

2010. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb. 7,5 éve ismerjük egymást, rám kattintott chat-en. Már az első alkalommal megbeszéltük, hogy nem fogunk találkozni, mert az mekkora hülyeség és csak tönkretennénk a talival a barátságot. Másfél év kellett, mire eljutottunk a személyes találkozóig. 6 cd-t írt tele zenével nekem. Moziba mentünk, március volt, még tök hideg, folyton egymáshoz bújtunk. A második randink alatti filmből semmit sem láttunk, mert folyton csókolóztunk. Még megvannak a mozijegyek. :)

Azóta is szeretjük egymást, már csak a gyermekáldás hiányzik. :)

2010. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
18 16 os De aranyos:)
2010. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Én még a gimiben ismertem meg. A könyvtárosnő (elég kevés ember járt nálunk könyvekért) kinézett s lecipelt, hogy csatlakozzak valamilyen csapathoz s ott volt ő is.

Sokat kelett együtt lenünk s rém idegesítő volt mert amikor ettem egyfolytában nézett. Ezért próbáltam a büfében megvett szendvicset megenni mire a könvtárhoz érek (ahol mindig várt) de folyton félszendvicsel kelett belógnom s ezzel piszkált. Én voltam miss félszendvics mert nekem biztos csak ezt adják. Addig szekált míg elnem kérte számom. :) Fél évig húzta a dolgot mert zavarban volt de azóta 4éve együtt s van egy gyönyörű babánk.

2010. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazottnak jelentkeztem az éttermébe.Ennek már 15 éve, és még mindig együtt vagyunk.:)
2010. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy a legtöbben munkahelyen, esetleg interneten ismerkednek, nagyon kevesen vannak, akik buliban találják meg az igazit.

Én nagyon nem szeretek bulizni, inni és mindig azzal cukkolnak, hogy így sose lesz pasim, inspiráló, amiket írtatok.

Sajnos még nem volt igazán barátom, de hamarosan dolgozni kezdek, talán majd ott megismerkedem a harcegemmel. :)

19/L

2010. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem jártam discóba,de egyszer csak elmentem(magam alatt voltam),és volt ott egy falubeli lány akivel beszéltünk pár szót(előtte nem voltunk jóban),és mondta hogy van egy srcác akivel össze akar jönni,de a srác meg nem akar tőle semmit.Aztán a sráccal összeismerkedtünk,és a lány keresztül meglett a srcác száma,gondoltam írok neki hogy miért nem akar összejönni a lánnyal,írta hogy nem tetszik neki,és nem akar tőle semmit,de lány nem érti meg és üldözi "szerelmével"stb stb stb.Aztán mindíg irogattuk napjában többször smst(a lánynak soha nem írt,és nem hívta fel),aztán azt vettük észre hogy csak kettesben akarunk lenni,egymással lenni,együtt mentünk bulizni,akkor tallkozott velem csak ha egyedül voltam ......ilyenkor(számcsere után kb 1hónap után) már a lány sem hívogatta,nem zaklatta,de akkor még szerelmes lehetett még bele.....Aztán egyszer megcsókolt.....de még nem jártuk......és kb rá 2hétre megbeszéltük hogy járunk,mert érzünk valamit egymás iránt.A lány és családtagjai sokáig nem köszöntek nekünk,pedig én nem vettem el a lánytól,,és meg sem lett csalva....A lány 3év után köszönt csak,pedig aztóta már ő is kapcsolatban van.

Ez már 4éve volt,és azóta nagyon boldogok vagyunk 1ütt,nagyon szeretjük egymást.Ő akkor 21éves volt,és volt előttem több barátnője,de én voltam az első akit hazavitt,és akit bemutatott a szüleinek.Azt mondják a szülei hogy nagyon megváltozott(jó irányban) mióta velem van.(Nekem ő az első párom)


22/L

2010. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy szórakozó helyen ismerkedtünk meg.

egy barátnőmmel voltam és oda jöttek hozzánk a haverjával.Dumálgattunk kicsit,aztán számot cseréltünk a haverjával.Nem gondoltam hogy lesz ebből valami

Másnap kaptam sms-t a haverjától hogy tetszek neki, én meg vissza írtam hogy bocs de nekem a barátod tetszik.ezután pár napig semmi, egyszer csak felhívott Ő.Találkoztunk, elmentünk bulizni és azóta együtt vagyunk.Ez volt 3 éve, és van már egy 1 éves babánk.

2010. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
34%
3 éve ismerkedtetek meg, 1 éves a babátok, az azt jelenti, hogy alig több, mint 1 éve ismertétek egymást, amikor gyereket vállaltatok. Nem érzed ezt veszélyesnek?
2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!