Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptál már az itt feltett...

Kaptál már az itt feltett kérdésedre normális és hasznos választ?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 08:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Persze szinte mindig kapok normális választ, de azért vannak kivételek.
2010. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2010. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Persze ez köszönhető annak is, hogy legtöbbet kocsikról illetve pénzügyi dolgokról kérdeztem, ami megkívánja, hogy a válaszoló értsen hozzá, illetve jártas legyen benne.
2010. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én talán kétszer kérdeztem, hát elkeserítő a helyzet, 90 százalékban haszontalan volt a válasz. Az egyiknél adott valaki egy hasznos és jóindulatú választ, a többiek csak szekáltak, szapultak.

A második kérdésnél is csak beszéltek össze-vissza, szóval következtetés: én nem kérek itt tanácsot idegen emberektől, mert nem látnak bele az ember életébe, ennél fogva a tanácsuk is olyan amilyen.

Egyébként általánosságban érdemes kérdezni, de az életed eseményeit Isten ments, hogy idegenekkel megoszd, mert rettenetesen rosszindulatú a válaszadók x százaléka.

2010. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én mindig megkaptam a választ a kérdéseimre!még jó h van egy ilyen oldal is.nagyon sok kérdést tettem már fel,és mindig kielégitő választ kaptam.
2010. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én az ezotéria témakört választottam..hát,megszívtam..Biztos,hogy nem írok több kérdést abba a témakörbe,meg semelyik másikba se..
2010. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nem egy kérdésem volt már és általában főleg normális válaszokat kapok. Mondjuk az is igaz, hogy "zűrösebb" témakörben - szex, politika, fogyókúrák, stb. - még nem tettem fel kérdést.
2010. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudni kell olvasni a sorok között...


Ha a kérdésedre kapott válaszokból kiszelektálod a feleslegeseket (pl.: rosszindulatú, el se olvasta figyelmesen a kérdésem, csak unatkozik stb.), akkor a többire érdemes odafigyelni, mert tartalmazhatnak olyan véleményt, aminek hasznát látod. Ugyanis, ha jól írtad le a kérdésed, pontosak, érthetőek a kommentjeid, akkor a kívülállók sokszor állnak úgy a helyzethez, mint az általad nem értett ember, vagy helyzet.


És, ha nem sértő a hozzászólás, pusztán nem ért veled egyet, akkor tilos megsértődni!

2010. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer volt, hogy anyóssal kapcsolatban feltettem egy kérdést, azt kaptam, hogy ne a páromtól várjam a segítséget, van szám nyissam ki, és oldjam meg magam a problémát.

A következő nap valaki beír, ugyanez a problémája és láss csodát, ott meg azt olvasom, hogy: ezt a párodnak kell megoldania, neki kell kiálljon melletted. Mindegyik ezt írta.

Na akkor döntöttem úgy, hogy marhaság kérdezni. Fingjuk nincs egyeseknek mit írogatnak. Kifing magából egy véleményt, aztán még el is várja, hogy úgy cselekedj.

2010. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kaptam már igen babás témakörben. De itt a családi kapcsolatokon belül hááát... Tragikus a helyzet. Sokan csak kötekedni, piszkálódni járnak ide, pedig vannak tök jó, értelmes kérdések vagy olyanok, ahol a kérdezőnek tényleg problémája van, erre 90%-ban uram bocsá' idióta válaszok érkeznek. Szidják a kérdezőt, hogy milyen hülye, nem a kérdésre válaszolnak, kötekednek és tanácsot a legkevésbé sem adnak stb. Tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!