Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyiket választaná?

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés
Itt tudnátok hagyni a családotokat, barátokat, szerelmeteket, hogy külföldön dolgozhassatok? az az elgondolkodtató, hogy bár lehet külföldön jobban él az ember, de nincs körülütte senkije. ha itthon marad, akkor szegényebben él, de akik fontosak itt vannak. ki mit választana?
2010. júl. 12. 15:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem teljesen értem a kérdést: ha már lenne családom, természetesen igyekeznék, hogy előbb-utóbb ők is jöhessenek, mint hogy még nincsen, majd kint igyekeznék találni. A szüleimet meg a testvéreimet persze nem láthatnám olyan gyakran, de velük azért amúgy sem vagyunk már annyira összenőve, kirepültünk... azért az, hogy őket ritkábban látom, nem egyenlő azzal, hogy magányos vagyok!!! Arról nem is beszléve, hogy van ez a remek találmány, amin keresztül most is küldöm az észosztást, lehet vele skypeot, fb-t, msn-t üzemeltetni...

Én egyébként nem azért szeretnék külföldre menni, mert több pénzt lehet keresni, hanem mert "izgalmasabb", szeretek világot látni és nem csak turisztikai mélységekig, ha lehet.

2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

15:54 vagyok


szinte kérni akartam, hogy ne pontozzunk ebben a kérdésben. ahány ember annyi vélemény.

nem tudom, miért baj, ha én érzelmi alapon és nem racionálisan közelítem meg a kérdést. nem tudom, miért baj, hogy próbálom szeretni a hazámat, amikor bevallom nagyon nehéz szeretni most. (van egy film a témában: Amerikai rapszódia - Scarlett Johanson a főszereplő. ez egy amerikai-magyar film. az érzelmi hátterét mutatja meg, hogy milyen az amikor valakinek két hazája lesz... vagy lehet, hogy kettő helyett egy sem? ezt a kérdést taglalja)

2010. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
csak szólok, hogy én nem pontozok, most se, máskor se!ahogy irtad kedves utolso válaszolo, mindenkinek más a véleménye, épp ezért tettem fel a kérdést. kiváncsi voltam az emberek többsége menne-e vagy maradna!!!
2010. júl. 13. 12:23
 34/35 anonim ***** válasza:

gondoltam, hogy nem te pontozol. de hülyeség is ebben a kérdésben pontozni, mert mindkét álláspont elfogadható. csak mindenkinél más irányba billen a mérleg.


összességében: úgy látom sokan mennének. hát hajrá!!

2010. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem már évek óta Ausztriában melózik és csak azon imádkozok hogy meg ne szűnjön a munkahelye.
2010. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!