Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyiket választaná?

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés
Itt tudnátok hagyni a családotokat, barátokat, szerelmeteket, hogy külföldön dolgozhassatok? az az elgondolkodtató, hogy bár lehet külföldön jobban él az ember, de nincs körülütte senkije. ha itthon marad, akkor szegényebben él, de akik fontosak itt vannak. ki mit választana?
2010. júl. 12. 15:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Én a családomat. Nincs az a pénz, ami miatt feladnám a boldogságomat. Szegényen is boldogan élni, de a gazdagság viszont nem egyenlő a boldogsággal.
2010. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
Kimennék dolgozni. Mivel jól beszélek (angol,francia,arab) ezért a nyelvekkel nem lenne gondom és a külföldi emberekkel párkapcsolatot is szívesebben nyitnék:)
2010. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Család. Külföldon vagyok.
2010. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha külföldön meg tudok élni belőle jobban és szeretem akkor igen. Barátokat bárhol találhatok. Szerelmet is bárhol- nekem ez az igazán fontos- vagy ha van már akkor jöhetne ki velem.
2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább kimennék. Családdal érintkezni ott a telefon, email. Inkább keresek több pénzt és maradok egyedül...
2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Én is maradnék. Csak akkor mennék, ha már nem lenne itthon senkim. De szerencsére vannak jó sokan körülöttem, így maradok :)
2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
furcsa, mennyire mások az emberek és megoszlanak a vélemények. Valaki képes lenne gazdagon egyedül maradni, valaki szűkebben de körülötte a hozzátartozóival...én is sokszor elgondolkozok azon, ha itthagynám a szüleimet például,(mert irtátok barátok szerelem az bárhol akad), ha megöregszenek, hogy ápolnám és segiteném őket több ezer km-ről akár!?
2010. júl. 12. 15:42
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én egy köztes megoldást találtam.Mi a férjemmel külföldön élünk,ott is született a gyeremekünk és ott dolgozunk.Én kihoztam magamhoz a szüleimet,itt élnek bvelünk egy városban.Nem kell választanom,hogy munka vagy család.
2010. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%
Nekem minden vágyam, hogy kimenjek (illetve igazán csak ebben látok lehetőséget), de egyedül nem mennék. Ha párom is jönne, akkor meggondolnám, de még úgy sem biztos. Nagyon kötődöm a szüleimhez, nem szívesen hagynám őket itt. Tehát a család.
2010. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%
a második verzió. az elsőre nem gondoltam még soha komolyabban. magyar vagyok, itt kell élnem. itt vannak a barátaim, családom, ide köt ezer emlék. ha máshova mennék és maradnék, gyökértelenné válnék, már nem tartoznék se ide, se oda. mert az egyik helyen múltam nem lenne, a másikon jelenem. nagyon rossz helyzet, ne akard megtudni milyen.
2010. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!