Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyiket választaná?

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés
Itt tudnátok hagyni a családotokat, barátokat, szerelmeteket, hogy külföldön dolgozhassatok? az az elgondolkodtató, hogy bár lehet külföldön jobban él az ember, de nincs körülütte senkije. ha itthon marad, akkor szegényebben él, de akik fontosak itt vannak. ki mit választana?
2010. júl. 12. 15:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Na én csak a testvérem által tudok nyilatkozni!

A bátyám heggesztő, a munkahelyén a fönöke neki úgy nyilatkozott ha nem megy ki külföldre dolgozni akkor hagyhatja ott a céget is mert nem foglalkoztatja!

Testvérem nem vágyott, hisz neki ott a családja a fia felesége meg a szülei én is és a hiányunk felülmúlhatatlan minden pénzt!

Hiszen okés hogy kint van 1 hónapig fél millióért és mi nem vagyunk, itthon meg még 100ezret sem kap de itt vagyunk neki mi!

Én is kimennék külföldre hogy megszedjem magam, mert Magyarország nem egy nagy gazdag ország, de biztos hogy havonta hazajönnék!

2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%

Az én apukám már 20 éves kora óta külföldön dolgozik.Most 39 éves.Volt hogy 3hónaponta jött haza volt hogy még több.Már több mindt 1 éve 1-2hetente ját haza.Egyébként anyummal sms-eznek,és minden este webkamerázunk vele.Így kibírható,habár mi már hozzá szoktunk.De attól hogy apu születésünk óta kinn dolgozik még ugyan úgy szeretjük mint anyut.Sőt sztem apásak vagyunk inkább.

A döntés előtted áll:)

2010. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát a fene nagy szeretetből nekem még nem sikerült a rezsit befizetnem.
2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
32%
én a rezsiig még eljutok. nettó 80 nem sok, de szerényen be tudtam osztani. nekem a család sokkal fontosabb
2010. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
41%

Kimennék, de a családhoz a lehető leggyakrabban hazajárnék, plusz netes kapcsolattartás. A páromat pedig lehetőleg magammal vinném.


Lehet, hogy baromi rosz lenne egyedül, vagy ha elhagyna emiatt, de ebbe az országba én nem szülök gyereket.

2010. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi a családdal mentünk ki külföldre,szóval ez volt a szerencsém.

19/L

2010. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%
Én vinném a családomat
2010. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
én is vinném a családom, de ha már kikerülök, örülök ha előbb magam fenntartom.
2010. júl. 12. 16:31
 19/35 anonim ***** válasza:
69%
Én igen, itt tudtam hagyni őket tartom velük a kapcsolatot igaz nem vagyok olyan messze Németországba vagyok, 2-3 hetenként haza járok, barátok is lettek itt, szerelem is most várjuk az első babánkat:) Édesapám is 24 éve kint dolgozik. 2 hetenként jön haza.. de most már lassan nyugdíjba megy.. Szeretetből nem lehet megélni sajnos.. én sem szívesen hagytam ott a családot.. de megszoktam már és haza sem jövök. 25N
2010. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%

Miért egyenes következménye a külföldi állásnak az, hogy itthon kell hagynom a szerelmemet? Együtt nem lehet kimenni?


A családom amúgy is többszéz km-re él tőlem, a barátaim is. Igen, mennék.

2010. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!