Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyiket választaná?

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés
Itt tudnátok hagyni a családotokat, barátokat, szerelmeteket, hogy külföldön dolgozhassatok? az az elgondolkodtató, hogy bár lehet külföldön jobban él az ember, de nincs körülütte senkije. ha itthon marad, akkor szegényebben él, de akik fontosak itt vannak. ki mit választana?
2010. júl. 12. 15:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%
Semmiképp nem hagynám itt a páromat. Bármennyi pénzt is keresnék meg külföldön, inkább legyek azzal, akit szeretek és éljek szegényebb körülmények között.
2010. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
76%
A kortól is függene a döntésem. Fiatalon az ember többet bevállal, könnyebben alkalmazkodik. Ebben a korban az adott lehetőséget nem hagynám ki. Szülőket ideiglensen hátrahagynám, de ha gyermekem lenne, őt már biztos nem.
2010. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%
Jaj dehogy nem hagynád itt ha nem tudnád fizetni a számlákat ,úgy mennél mint a huzat.
2010. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
17.08! Már kétszer álltam ilyen döntés előtt. Mindkétzer a maradást választottam a gyerekem miatt. Az más kérdés, hogy nem érdemelte meg!
2010. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok, igaz hogy bevállalósabb(mármint h külföldöt is a nyakamba venném) és alkalmazkodni is könnyebb, mintha már saját családom gyerekeim lennének. Nem dolgoztam még, most kezdenék el, igy még viszonyitásom sincs, hogy mennyi jutna számlákra meg rezsire:)
2010. júl. 12. 17:11
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
kint is megtalálhatod a boldogságodat. ha kimész még nem jelenti azt hogy mindentől elszakadsz. hazajöhetsz évenként, van amit nem tudsz megtartani, de rengeteg dolog megmarad és még újakat is szerzel. az első hónap szörnyű lesz de kitartás.
2010. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Az itt a legnagyobb baj, hogy a Magyar Állam éhbérért dolgoztatja az embereket, a nyugdij pedig éhenhaláshoz is kevés. Szégyen! De komolyan nagyon sokan szerettük, és még mai is szeretjük kis hazánkat, de így ez mindennek a teteje. Ellehetetlenítenek itt minket, pedig magyar vér folyik az ereinkbe, de ezt bizony a nagyok nem veszik figyelembe.Had menjen a magyar amerre lát, csak ne kelljen eltartani őket!!!!!!!
2010. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
17:41 nek mi sem szólunk bele mit vegyél és mit nem. hogyan élj. nettezz kevesebbet és több a megtakarításod! nem azt kérte h szúrd le!
2010. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
17:43-as! nem vettem leszúrásnak, ne aggódj:) elmondta a véleményét, ami igaz, de sajnos ez van! nem az én sem a Te hibád! de ebbe ne menjünk bele! úgyis tudja mindenki miről van szó!
2010. júl. 12. 17:55
 30/35 anonim ***** válasza:
69%
Ha lehetne kimennék. Szeretetből nem lehet megélni, és ezt szívom, mert szüleim elvállaltak, így a jövőm nagyon sötét...
2010. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!