Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak?...

Szerintetek normálisak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Édesanyám meg nevelőapám megy utazni külföldre 10 napra törökországba kb 600 000 ft bol

és aztmondták hogy minket nem visznek mert mi meg fiatalok vagyunk hozzá(mivel hogy ök is 20onévesen nyaraltak eloszor) illetve akkor már 1 millio lenne+ hogy ök már 15 éve nem nyaraltak

Szerintetek is köcsögség ez a dolog?


2010. júl. 12. 08:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Te jóó ég !!

Elgondolkoztál azon hogy mi mindent lehet otthon csinálni 10 napig ?? Házibulik , pucéran futkosás, csajod/pasid felvihetnéd, és bármit bárhol csinálhatnátok ??

Bármeddig ellehetnél , reggelig bulizhatnál , aztán másnak éjjelig aludnál !

Ember tudod mit jelent 10 napig ősök nélkül ??

Húúú , ha van egy kis eszed , akkor örülsz neki és kihasználod drágám :)

Én 15 évesen voltam utoljára nyaralni , azóta 20 vagyok , és tudod jobb itthon , mint máshol , egyedül csak az enyém a lakás , az udvar a kocsik , egyszóval MINDEN :D

Használd ki és ne szívd mellre :P

2010. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

hát ez azért elég gáz...

én is kiakadnék a helyedben, ha itthon akarnának hagyni. mi minden nyáron együtt megyünk külföldre

2010. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!