Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak?...

Szerintetek normálisak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Édesanyám meg nevelőapám megy utazni külföldre 10 napra törökországba kb 600 000 ft bol

és aztmondták hogy minket nem visznek mert mi meg fiatalok vagyunk hozzá(mivel hogy ök is 20onévesen nyaraltak eloszor) illetve akkor már 1 millio lenne+ hogy ök már 15 éve nem nyaraltak

Szerintetek is köcsögség ez a dolog?


2010. júl. 12. 08:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
nem, miért fáj neked, hogy végre kölykök nélkül, kettesben szeretnének lenni?
2010. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván elég nagy vagy ahhoz , hogy otthon maradj/maradjatok egyedül. Nem sok beleszólásod van, hogy anyukád hogyan mi módon nyaral. Bőven megérdemli szegény, hogy 15 évig húzta az igát , végre kettesben nyaralhasson a párjával. Maradj nyugton, mielőtt kapnál egy pofont tőle a köcsögözésért.
2010. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normálisak, bár ezt kedvesebben is közölhették volna, nem azzal kellett volna jönni, hogy 20 évesen nyaraltak először, mert arról nem te tehetsz. Viszont az teljesen normális, hogy ha már elég nagyok vagytok ahhoz, hogy itthon maradjatok, akkor kettesben szeretnének menni, hiszen attól még, hogy ők a felnőttek, nem csak szülők, hanem emberek is. Egy pár, akik szeretnének kettesben elutazni, jólérezni magukat. Addig élvezzétek ki, hogy üres a lakás :D
2010. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Valahol meg kell érteni a szülőket is. 15 éve nem nyaraltak, szeretnének egy kicsit kettesben lenni, felidézni a múltat, a gondtalanságot, stb. Nem szabad ezért haragudni rájuk. Biztos elvisznek majd benneteket is valahova jövőre.
2010. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
de én még az életben nem voltam nyaralni!!!!
2010. júl. 12. 09:01
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem az. Én se voltam még nyaralni, soha, de repesnék az örömtől, ha a szüleim végre elmehetnek pihenni, együtt, kettesben. Arról nem is beszélve, hogy az enyém lenne az egész lakás arra az időre... :DD
2010. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

kérdező, hány éves vagy? belföld is nyaralásnak számít, nem kell egyből törökországgal kezdeni.


ha a szüleid ilyen régóta nem nyaraltak, biztos pénz és idő miatt, hadd menjenek már!!! jár nekik a kettesben töltött idő, amiatt, nehogy tönkremenjen a házasságuk!! egymásra is kell időt szánni, romantikázni sötöbö.


örülj neki hogy 10 napig tiétek a ház ;-)

és bezsélj a szüleiddel hogy te is szeretnél legközelebb nyaralni menni, ha még nem voltál sehol, de külföldre mennél, vannak olcsó dolgok pl Bécs, vagy Horvátország tengerpart ősszel vagy görögország (én 19évesen voltam először így külföldön nyaralni, a Balatoni nyarak után az akkori barátommal, busszal ;-))

...a felét összedobta a család a felét összegyűjtöttem munkából stb.


vagy télen mehetnétek síelni közösen pár napot, vagy ha nem is síeltek (én életemben nem síeltem) a hegyekbe, forralt bor, forró csoki, hó.


beszélj anyukáddal, hogy MEGÉRTED hogy neki is jár nyaralás, de cserébe ,mivel tényleg sok pénzt költenek, HA megoldható pár hónap múlva menjetek EGYÜTT valahova. Még ha csak pár napra is. Na?

...köcsögségnek érzed én ezt megértem, de az "öregeknek" is van magánéletük meg igényük arra hogy együtt legyenek kettesben. ez jó hatással lesz rád is később pl kevesebb veszekedés a családban stb.


28/L

2010. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

soha sehol nem voltál nyaralni? Belföldön sem?

Akkor megértem, hogy rosszul esik de nem köcsögök azért. Nekem 11 év után most sikerült elöször elmennem nyaralni, életemben ez a 3. nyaralásom volt mert azelött is kb. 7 évig sehol nem voltam. Egyszerüen nem volt rá pénz. De megértettem volna, ha a szüleim kettesben el tudtak volna menni, itthon tuti rendeztem volna házibulit vagy valamit amit akkor nem lehet ha a szülök házon belül tartózkodnak. Használd ki!:)

22/L

2010. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy normálisak. Figyelj 15 éve nem voltak sehol, mivel az összes pénzük rátok ment el. 15 éve dolgoznak rátok mint a h.ülyék, hogy mindenetek meglegyen, szerinted nem érdemelnek meg qrva 10 nap pihenést?? Ha ti is mennétek, kétszer annyiba kerülne, gondolom erre nincs pénzük. A másik az, hogy két köcsögöző kamaszgyerek, akiket körül kell ugrálni, totál gallyra vágná a pihenésüket. Figyelj, menj el nyári munkára, gyűjts pénzt, és te is mehetsz nyaralni valahova. Tizenévesen senki nem több százezres külföldi nyaralással kezd, kivéve az újgazdagok gyerekeit, de az átlag nem az. Nem maradsz le semmiről, nyaralhatsz, utazhatsz még eleget.
2010. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is rosszul esne ha nem vinnének engem, de végülis igazuk van: ők dolgoztak a pénzért, és majd mikor te is ezt teszed, akkor te is mehetsz kirándulni.
2010. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!