Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak?...

Szerintetek normálisak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Édesanyám meg nevelőapám megy utazni külföldre 10 napra törökországba kb 600 000 ft bol

és aztmondták hogy minket nem visznek mert mi meg fiatalok vagyunk hozzá(mivel hogy ök is 20onévesen nyaraltak eloszor) illetve akkor már 1 millio lenne+ hogy ök már 15 éve nem nyaraltak

Szerintetek is köcsögség ez a dolog?


2010. júl. 12. 08:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

furcsa.

mi együtt mentünk nyaralni (anyu, nevelőapu, mostohatesó, én), még külföldre is, és nem sajnálták ránk a pénzt az ősök.

persze voltak kettesben is csomószor, de voltak családi banzájok is.

nem értem a szüleidet, hogy miért sajnálnak tőletek egy kis nyaralást...

6 kiló meg irreálisan sok pénz 10 napra 2 embernek... hova mennek? Hiltonba?

2010. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
64%

Már nem azért, de normális vagy??? Miért lenne "köcsögség"? Könyörgöm, gondolkozzál már! 15 éve nem nyaraltak, még szép, hogy szeretnének egy kis időt együtt tölteni!

Jó lenne tudni, hány éves vagy, mert ez a fajta idióta gondolkodásmód a 13-17 évig terjedő életkorintervallumra jellemző! Nekik számít csak az "Én, én, én és én!"

Pedig ők szokták azt csinálni, hogy bezárkóznak a szobába, "hagyjon mindenki békén, mert sz*r kedvem van!" feliratú táblácskát kifüggesztik az ajtóra, mert egyedül akarnak lenni! EGYEDÜL! SZÜLŐK NÉLKÜL!

Akkor miért nem lehet elfogadni, hogy néha a szülők is szeretnének EGYEDÜL LENNI! KÖLYKÖK NÉLKÜL!

Mellesleg, a maradék 400 000 Ft-ot, te perkálnád ki? Mibe, hogy nem... Nem tudom, mit képzelsz magadról...

2010. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne lennének normálisak? Milyen jogon közlöd, hogy anyád nem normális? Nem tőled fog engedélyt kérni, hogy elmehet-e a nyaralni. Te még nem nyaraltál? Ő meg 15 éve nem volt! Miért kifogásolod, hogy el akar menni a párjával kettesben?
2010. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
33%
Hát nem tudom,persze nekik is jár egy kis szabadság kettesben..de attól függetlenül elég önző dolog ez tőlük..és gondolom ahol van 600ezer nyaralásra ott van1millió is..nemhinném hogy csődbe mennétek :D dehát ha nem hát nem..törődj bele,élvezzétek ti is a szabadságot..
2010. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyél már ilyen pesszimista!

1. Ez olyan, mintha te is nyaralnál, nemde? 10 napig tiéd a pecó, akkor kelsz amikor akarsz, oda mész ahová akarsz, akkor mész haza, amikor akarsz! Ez tiszta Hawai! Max annyit tehetsz, hogy megkéred őket, hogy hagyjanak otthon egy kis pénzt, kb 10-25 e Ft-ot hogy azért Te is jól tudd magad érezni, mehess strandra, vagy boltba egy hatalmas dinnyéért!

2. Ha választanod kellene, hogy elváljanak, vagy menjenek külföldre pihizni, te melyiket választanád?

3. 27 vagyok de még én sem voltam külföldön nyaralni, na nagy ügy! paff neki, és akkor mi van?


Amúgy Te milyen idős vagy? L vagy F?

2010. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is normálisak:)az én szüleim is járnak külföldre csak ott annyi a szerencse h apu külföldre jár kamionozni apu meg viszi anyut.De nekik is kikapcsolódás ez.Én lennék a legboldogabb ha megtehetnék h elmenjenek nyaralni:)Nem mondanám azt h ez köcsögség vagy akár önzőség a részükről!Én téged nem értelek!Mért nem örülsz neki h ők végre kikapcsolhatnak?Elég sokáig taposták a malmot ahhoz h végre ki engedhessék a gőzt.Másrészről egészen más emberek jönnek vissza.Fel lesznek frissülve nyugodtabbak lesznek stb.Én sem voltam csak 20 évesen nyaralni először az akkori barátommal és azt is ő fizette mert tudta h nekünk nincs.Soha nem fordult volna meg a fejemben ha tizenévesen mentek volna h ők önzők.Örültem volna nekik és kész.Kül a tiétek lesz a ház arra az időre és azt csináltok amit csak akartok.Már ennek örülhetnél.És ha te is nyaralni akarsz menni akkor menj a nyáron dolgozni.A húgom így csinálja.Elment nyári munkára és a fizetéséből megy nyaralni.szerintem ez így jó.Ja és abból a pénzből még anyunak is ad h vegyen kaját stb.
2010. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
8%
Én megértelek, szerintem is köcsögség tőlük. Ennyi erővel elmehetnétek EGYÜTT belföldön is bárhová, abból a 600.000-ből itthon akár egy hónapot is nyaralhatnátok. Én biztos nem hagynám annyiban a dolgot. Még azt is bevetheted, h te tudsz angolul v németül, így simán tudnál útbaigazítást kérni az utcán :) Amúgy lehet, h ez nem is a pénzről szól, hanem csak a nevelőapádnak elege van belőletek... bár ezt csak ti tudhatjátok
2010. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
47%
10:26-os vagyok.Nekem már külön családom van és csak azért a húgom példáját írtam le.Ja és 20 évesen is belföldön nyaraltam és nagyon jól éreztem magam.Nem hiszem h mostanában eljutok bmikor nyaralni.
2010. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
22%

Kedves legelső válaszoló!

Ha ,,kölykök,, nélkül szeretne lenni akkor várjon még 3 évet!Ha megcsinálni jó volt akkor 18 évig kutya köteles jónak lennie!

Kedves kérdező nem nem normális mert ha már Én megyek kikapcsolódni akkor viszem a gyermekemet is.Vagy netán akkor nem külföldön megyek el nyaralni hanem tökéletesen megfelel nekem a MI KIS GYÖNYÖRŰ HAZÁNK viága,ami olcsüóbb és viszem a gyerekeket is.Vagy akkor ha annyira külön akar lenni akkor mennyen el x időre belföldön s rá egy hétre menyenek el a gyerekek is vakációzni...

Csak akkoriban őket még vitték a kidobos vagy úttörő táborokba.

19/ N

2010. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%
Én tökre örülnék neki ha csak 5 napra is de egyedül lennék itthon:D
2010. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!