Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van ebből? Mért csinálj...

Elegem van ebből? Mért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Ma anya meg apa csunyán összevesztek anya összeakart pakolni,de apa vissza tartotta. Azota sem beszéltek! MOst mit csináljak? Mamámhoz elmehetek egy időre vagy a rendőrség vissza hozhat a lakhelyemre?
2010. júl. 11. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyej azért mert a szüleid összebalhéztak nem kell elmenni. Nálunk is sürün megy.
2010. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
apa egész nap csak gépezik meg tv-ik és mi nagyobbik tesommal neveljük a tesoimat. anya meg dolgozik és anya kiakadt h állandoan apám ezt csinálja és már 2 honapja válni kar de apa mindig visszatartja
2010. júl. 11. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
De mi az,hogy visszatartja??Hogy??
2010. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk is volt egyszer egy kis balhé...

én bejeltnettem h pár napig ott alszok a nagyinál addig bezséljék meg.

mire visszajöttem (3nap) minden megoldódott :)

amúgy nem hiszem h visszahozatna a rendőrség, ill. a szüleid se hívnék őket... :)

2010. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De hogy tartja vissza?
2010. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát gondolom úgy tartja vissza h el áll, ha bepakol a böröndbe kipakol... elveszi a kulcsot... talán...valahogy így...
2010. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem engedi ki az ajtón. Az ajtó elé áll és se ki se be senki
2010. júl. 11. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van anyádnak azt hiszem én is ott hagynám apádat ha igy viselkedne,ha már nincs munkája akkor mért nem végezz el otthon?felnőtt ember azért kéne hogy felelőséget vállaljon a családjáért nem pedig akkor kapcsolni amikor anyukád bedobja a kulcsot,te meg maradj ki ebből úgysem tudsz csinálni semmit,csak ártanál...:(
2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!