Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Mit csináljak?

Elegem van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Testvéremmel egy baráti köröm van. A helyzet az hogy mikor pl elmegyünk inni összedobunk vmi jo kis italra. mindenki egyenlően fizet. Elegem van belőle hogy mikor én iszok 2 kortyot rám szol h "ésszel" haggy másnak" ő 9-et tizet iszik és mikor én szolok rá én vagyok a csöves megaz alkohol függő ehord mindennek és én érzem magam rosszul. Igy gyerekesnek hangzik ez,de remélem megértitek. Nem csak ennél az ivás témánál fordul elő.Bármilyn hétköznapi dologbo azt hozza ki, hogy én vagyok a rossz.Mit udnék csinálni? Beszélni nem lehet vele mert akkor én leszek a hülye...
2011. szept. 15. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
válts baráti kört..
2011. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress másik baráti kört, ahol Te is egyenrangú vagy, vagy vágd pofán azt aki baszogat.xD de utóbbit nem javaslom..:D
2011. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem baráti kör csak egy részeg találkozó
2011. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán megmondod, hogy más a véleményed, és hozol fel szépen példákat (mint ez a kortyos... meg egyéb kettős mércéset)... viccesen meg is lehet kérni a baráti kört a szitu leírása után, hogy szavazzanak, kinek van igaza :D.
2011. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!