Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy ez nem...

Miért mondják azt hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szüleim már több mint 10 éve elváltak és én anyához kerültem. Megmaradt köztük egy úgymond baráti viszony ezért amikor kicsi voltam sok helyre elmentünk együtt (Állatkert,strand stb) viszont egy idő után állandóan össze kaptak szóval ezek a közös találkozók abba maradtak.

Nemrégiben kórházba kerültem és miután kijöttem együtt hárman elmentünk kirándulni. Sok-sok év után ez volt az egyetlen olyan találkozó ahol nem veszekedtek és látszódott rajtuk hogy boldogok amitől én is nagyon boldog lettem. Most Péntekre megbeszéltük hogy elmegyünk strandolni de a család többi tagja azzal hogy jön hogy ez az egész nem normális. A nagymamám szerint nem szép dolog hogy együtt megyünk fürdőzni miközben mind két szülőmnek van párja. Nagybátyám is azt mondta hogy a fia anyjával nem szeretne el menni sehova és ez undorító...Miért mondják ezt? Vagy tényleg nem normális hogy két ember akik régebben együtt voltak a gyerekük kedvéért elmenjenek együtt bárhová is azért hogy jól érezzék magukat?


Köszönöm ha végig olvastad és elnézést kérek az esetleges helyesírási hibák miatt❤️



##szülökkapcsolata ##16l
2019. júl. 24. 16:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Én nem szerettem volna semmit sem erőlteti és ezt mondtam a szüleimnek is. Ők viszont azt mondták hogy ez nem erőltetése és ez teljesen normális számukra...Most mégis eléggé bűntudatom van.. Tényleg nem szeretném tönkretenni semmelyikünk kapcsolatát...Szerintetek mondjam le a Pénteki napot? Vagy mit kellene tennem?
2019. júl. 24. 21:59
 22/24 anonim ***** válasza:
23%

Ne mondd le. Látod, nekik ez kényelmes. Miből gondoljátok, hogy majd két felnőtt ember csak azért menne hármasban programokra, hogy elcs.ssze az új kapcsolatát? Felnőttek. Tudják jól, hogy mit csinálnak. Ha nekik ez a normális, akkor éljenek így. Ha nem tartanák normálisnak a dolgot, akkor bele sem mennének.


Én örültem volna gyerekkoromban, ha a szüleimnek ilyen jó kapcsolata maradt volna válás után.

2019. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd le.

Viszont én a helyedben azt tenném (már ha erre van igényed), hogy próbálnám anyukámat rávenni több közös programra kettesben. Lehet az egy séta is, vagy bármi. Természetesen csak ha erre neked van igényed.

2019. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Vannak elvált ismerőseim kamasz gyerekekkel (18 körüliek, éppen felnőttek, de még fiatalok) és ott pont annyira maradt jóba a szülők viszonya, hogy a gyerekeik születésnapját, Karácsonyt stb együtt ünnepeljék. A gyerekek azóta bőven huszonévesek, az ilyen családi rendezvényeken pedig mindenkinek ott van a párja. A gyerekeknek, az anyukának, az apukának, ráadásul mindenki gyerekestől. Van unoka is, az is természetes hogy az unokához is közösen járnak. (Közösen, de a saját párjukkal)

Szerintem ez teljesen ideális. Együtt a nagy család, de az exek mégsem kettesben mennek a gyerekekhez.


Igazából azt írtad apukád már fontolgatta hogy szakít a barátnőjével, anyukádnak meg csak d*gópajtija van, egyik sem valami komoly. Ha a strandon te elmész wc-re, ők ülhetnek a medencében kettesben, hiányos öltözetben és olyan lenne, mint egy béna randi. Na szerintem ez a nem normális, nem pedig a közös kapcsolattartás a gyerekkel.

2019. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!