Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy ez nem...

Miért mondják azt hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szüleim már több mint 10 éve elváltak és én anyához kerültem. Megmaradt köztük egy úgymond baráti viszony ezért amikor kicsi voltam sok helyre elmentünk együtt (Állatkert,strand stb) viszont egy idő után állandóan össze kaptak szóval ezek a közös találkozók abba maradtak.

Nemrégiben kórházba kerültem és miután kijöttem együtt hárman elmentünk kirándulni. Sok-sok év után ez volt az egyetlen olyan találkozó ahol nem veszekedtek és látszódott rajtuk hogy boldogok amitől én is nagyon boldog lettem. Most Péntekre megbeszéltük hogy elmegyünk strandolni de a család többi tagja azzal hogy jön hogy ez az egész nem normális. A nagymamám szerint nem szép dolog hogy együtt megyünk fürdőzni miközben mind két szülőmnek van párja. Nagybátyám is azt mondta hogy a fia anyjával nem szeretne el menni sehova és ez undorító...Miért mondják ezt? Vagy tényleg nem normális hogy két ember akik régebben együtt voltak a gyerekük kedvéért elmenjenek együtt bárhová is azért hogy jól érezzék magukat?


Köszönöm ha végig olvastad és elnézést kérek az esetleges helyesírási hibák miatt❤️



##szülökkapcsolata ##16l
2019. júl. 24. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem normalis, ennek ellenere en is ismerek ilyen parokat.
2019. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Elsö vagyok. Hogy miert nem? Nem is az a baj, hogy elmentek együtt, meg jol erzik magukat, ha nem lenne uj parjuk, azt mondanam, akar meg össze is jöhetnek ujra, de ez a jelenlegi parjukkal szemben eleg fura. En pl nem örülnek, ha a parom összefutna a Volt baratnöjevel es elmennének együtt fagyizni, persze nem törtenne semmi, de nemar...
2019. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lenne normális? Ismerek olyan családot, akik már 20 éve elváltak, mindkettőnek van új családja, és meglátogatják egymást és a gyerekeket.
2019. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párjukat nem zavarja, akkor a rokonságnak köze nincs hozzá.
2019. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
En csak azt nem ertem, hogy, ha a kerdezö feltesz egy kerdest, amiben kivancsi egy masik velemenyre is miert kell azt barkinek lepontozni? Nekem ez a velemenyem ez van. Szerintem ez a velemeny pontozas amugy is hülyeseg. Max a trollokat pontozzak le, de ne azokat, akik egyenest valaszt adnak egy egyenes kerdesre, csak bizonyos emberek nem ertenek vele egyet. Elsö-masodik.
2019. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális. Alapból vannak olyanok, akik válás után is jó, baráti kapcsolatban maradnak. Nem tudom miért lenne ez undorító. Nem megcsalják a párjukat. Tény, hogy egyszer együtt voltak, de az nem jelenti azt, hogy nem lehetnek barátok. Attól még, hogy a szerelem elmúlt, a barátság megmaradhat.
2019. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Pár héttel ez előtt volt egy ugyanilyen jellegű kérdés itt feltéve. Ott több,mint 15 ember mondta,hogy nem normális,úgy emlékszem. Lám mennyire fontos ki milyen borításba csomagolja a kérdését.


Szerintem sem az. Ha a párom ilyenben venne részt,nem lenne többet a párom. Oké van egy ex,akitől van gyerek. Nem bánom,ha találkoznak 3-asban. Azt sem,ha a gyermek velünk jön programra,de hogy 3-an programra? Azt ne. Ha az exével akar programozni,akkor menjen hozzá vissza. Szerencsére az én páromnak még csak meg sem fordul ilyesmi a fejében.

-a rokonaid jól látják a helyzetet.

2019. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek ment a zöld pipa^^


Nem tudom miért de számomra termesztés dolognak tűnik hogy a szüleimmel együtt elmenjek valahova. Nem gondolom úgy hogy ez bűn lenne mivel ez nem megcsalás. Anyum barátja is szokott találkozni a volt feleségével a gyerekek miatt és ezt anya egyáltalán nem bánja és megérti. Amivel gond van az apum barátnője mert ő mindenegyes nőre féltékeny apukám életében (úgy vettem észre hogy rám is). Viszont apum azt mondta hogy őt nem érdekli mit mond az a nő. Ha nem tudja elfogadni hogy jó kapcsolata van a volt feleségével akkor azaz ő baja.

Azt mondták ha nem lennék akkor már nem beszélnének egymással. Igazából a mostani 3mas találkozókat is én kértem mivel szeretem amikor mind hárman együtt vagyunk... Talán nem kellett volna azt kérnem hogy menjünk el együtt fürdeni? Rossz döntést hoztam volna?

2019. júl. 24. 17:06
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

#8

A döntést nem te hoztad, te csak kértél, ők döntöttek és módjukban lett volna hárítani.

Ellenben ha olyan terveid vannak, hogy megint összehozod a szüleidet, akkor azt javasolnám, hogy maradj ki ebből!

Ha akarnak egymástól valamit, akkor felnőtt emberek, majd megoldják, ha meg nem akarnak semmit, akkor te ne használd ki, hogy mindketten szeretnek és a kedvedre akarnak tenni.

2019. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező,a kéréseddel az a gond,hogy lehet,te úgy éled meg: apukád barátnője egy féltékeny hárpia,de ez a legtöbb egészségesen aggódó embert zavarja. A barátnő reakciója normális,apukád reakciójával van a gond.


Új párja van,egy új,fontos embernek kene lennie. Igen,fontosabbnak,mint az anyád-de nem fontosabbnak nálad. Valószínű azért mentek bele a kérésedre,hogy a kedvedre tegyenek,csak ezzel vigyázz. Ne tedd tönkre apád kapcsolatát és a lehetőséget az újrakezdésre.

2019. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!