Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennnyire szeretitek apukátokat?

Mennnyire szeretitek apukátokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 16:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az én apám mikor elhagyott, 2 éves múltam, a bátyám 5. Utána csak akkor nézett ránk, mikor néhány évente rájött a hülyeség, hogy vissza akar jönni. Anyu a munkája mellett még két helyen dolgozott, és apám még őt szidta nekem később. A legminimálisabb tiszteletem sem élvezi.
2010. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

mikor nem veri anyámat akkor szeretem

jó anyám rá szolgál mert minden nap iszik és megkeseríti az életünket de nem apámat akarom védeni és a verés alatt nem azt értem h agyba főbe veri hanem néha egy pofon

2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hát a szüleim 2 éves koromban eláltak, úgyhogy apukámmal csak havonta találkozom. nem nagyon törődik velem, amikor találkozzunk és megyünk valahova nem is beszélget velem, sose mondja hogy szeretlek, nem ölel meg, úgyhogy igazából nem is olyan mintha az apám lenne. persze valamennyire szeretem mert azért mégiscsak az apám. de elég rosszul esik hogy neki nyűg az a pár óra amikor együtt vagyunk :( nem tudom hogy ő szeret-e...
2010. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!