Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennnyire szeretitek apukátokat?

Mennnyire szeretitek apukátokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 16:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A következő mi lesz?
2010. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem.
2010. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ezt így kimondani, de ki nem állhatom :(

Vagyis... kiskoromban minden rendben volt, de mivel családi vállalkozásunk van,a problémáit is hazahozza, üvölt velem és a bátyáimmal is (akik szerencsére hétköznap egyetemen vannak pesten vagy pedig almádiban kollégiumban), anyumat annyira kikészíti, hogy néha zokogva jön hozzám. Az sem először történt már meg,hogy kiskorunkban kezet emelt rá és ránk, gyerekekre is. Ez régen volt, de én soha sem felejtem el. Anyukánkat volt, hogy csalta. Bár néha szüleim mégis egészen jól kijönnek, de ez csak a békítő szexnek és társainak köszönhető ( :D :/ ).

Nem írom le az életem, de azt kívánom, bárcsak elválnának végre (amit édesanyánk elvileg miattunk nem tesz meg, pedig jobb lenne). :/

2010. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
utolsó 15/L
2010. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Imádom apukámat , ő az akire felnézek, tudom tisztelni , ő a példaképem , rendkívüli humora van és vele megoszthatom a problémáimat mindig meghallgat és segít valami megoldást találni :) Vele is lakok , olyan mintha egyszerre anyukám is lenne , gondoskodó rajta is látszik h szeret engem és félt , én vagyok az ő pici lánya:)


17/L

2010. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
8 éve (14 éves korom óta) nem is érdeklem! Szerinted? Előtte, míg el nem váltak, ütött, vert, főleg anyukámat. Alkoholista. Pont annyira, amennyire ő engem. Ő meg ennyire szeret, 8 év alatt megmutatta.
2010. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én őt szeretem a legjobban a családból :-)
2010. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az én apukám is ivott,de soha nem bántott,anyukámat néha megütötte.Hosszu betegsségben meghalt 7éve,és még mindig rossz nélküle.addig szeressétek mig él!(persze ha kiváncsi rátok)olyan rossz,hogy nem mondtam el neki elégszer azt,hogy mennyire szeretem!rossz volt az,hogy ivott,meg cirkuszolt,de csak az apám volt.
2010. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ő az apám. Pont. Az idegeneknél talán kicsit jobban. Nem sokkal.
2010. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én UTÁLOM az apám, mert neki semmi sem jó , de tényleg, ha melegítőben vagyok akkor ,,megsülök,, hameg nélküle vagyok akkkor megfázom.... de ez semmi a többihez képest...
2010. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!