Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Teljesen kikészülök apámtól ....

Teljesen kikészülök apámtól . Költözzek el vagy hagyjam rá? /bövebbenlent/

Figyelt kérdés

na.. hát röviden gyülölöm : D

mindig belémköt minden apróságon és úgy ordibál velem mint valami kutyával .. ha nem zárom be a wc ajtót azért ordibál, ha bezárom azért .. anyával is állandóan veszekednek, persze azért mert anya mellém áll ő pedig egyedül is hajtja a maga igazát .. már anya is azt mondta költözzek el ittholról nagyanyámhoz, és majd megtudja hogy mien .. sőtt már a válás is képbe került .. sehová nem enged pedig már 15 elmúltam . ha enged is akkor is csak 1-2 órára .. kicseszés .. nincs olyan nap hogy ne bőgjek miatta ..

szerintetek mit csináljak? .


2010. febr. 5. 15:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ugy lesz ..
2010. febr. 14. 15:43
 12/13 anonim válasza:
Igaz én fiú vok, de tudom miről beszélsz.Én már nem itthon lakok (de csak azért,mert tanulok) és esetleg hétvégére járok haza.Az apám pénzéből élek, meg a csekély ösztöndíjamból, néha alkalmi munkákból...de hidd el, akár hányszor találkozol majd az apáddal, legalább 100x annyi lépésedet fogja kritizálni.Ha találkoztok (elmegy esetleg meglátogatni v valami), akk megmondja, h ezt ő nem így csinálná, nem oda rakná, stb stb.Én sajnos még rá vagyok szorulva a pénzére és mindig meg is kapom, h ha ő nem lenne, akk én egy senki, utolsó csöves lennék.Tudom, h a költözés rengeteg problémát megold, de csak akkor, ha messze van és van VALAMENNI MEGTAKARíTOTT PÉNZED.Mert az, h te közben dolgozol, tanulsz, stb, azt úgy nem lehetetlen....csak szörnyen nehéz.Mert, ha elköltözöl, de kérnél tőle pénzt tanulásra, akk valszeg nem adna, mert féltene, kontrolálna...de, ha mellette maradsz, "benyalsz" neki és játszod a jókislányt, míg megszeded magad, akk talán összejöhet...lassan ki lehet bírni....1-2 év alatt gyűjtesz egy keveset és akk lelépsz...vagy esetleg azt is mondhatod, h azért költözöl a nagyihoz, h segíts neki otthon...aztán megkéred, h ne mondja el az öregednek, h jársz bulizni stb...de sok lehetőség van még...ezek az alapok...esetleg tényleg leülhetsz vele beszélgetni, de ha eddig ilyen volt, akk ezután kicsi rá az esély, h megváltozik és megbízik benned (lehet, azért nem bízik benned, mert magából indul ki, és ő meg olyan "rossz" kamasz volt)....sok sikert!
2010. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm ..


szar már .. elköltöztem otthonról nagymamámékhoz ..

2010. máj. 29. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!