Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » "nincsen apám, se anyám. "...

"nincsen apám, se anyám. " Kedves Sorstársak! Boldog Karácsonyt kívánok Nektek! Persze a többieknek is!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok azóta?

Láttam ezt a kérdést akkor is, de én pont akkor karácsonykor lettem teljesen árva, és nem tudtam ide írni, mert megszakadt a szívem:(

2010. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a cicás vagyok. Azóta meghalt Apukám, úgyhogy gyakorlatilag már egyáltalán nincs családom. Karácsony után kibékültem a "párommal", de utána még nagyobbat csalódtam benne, mint addig. Úgyhogy jelen pillantban rosszabbul érzem magam, mint Karácsonykor.
2010. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a 17:59 vagyok, változatlanul egyedül.

Azóta megszületett az öcsém kisfia, akinek én leszek a keresztanyja, a családomat ismerve hosszas vacilálás után fogadtam csak el.

Néha összeszűröm a levet az egyik pasival a munkahelyemről, részéről természetesen kizárva minden tartósabb dolgot, és ahogy magamat ismerem, a jövő karácsonyt is egyedül töltöm majd.

Én mindent kibírok :)

2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(


Bennem csak a pici fiam, és a férjem tartja a lelket, változatlanul hiányzik anyu, ma például végig zokogtam, míg a fiamnak az Öreg néne őzikéjét olvastam, még anyué volt a könyv, és nagyon sokat mesélte nekem.

2010. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!