Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » "nincsen apám, se anyám. "...

"nincsen apám, se anyám. " Kedves Sorstársak! Boldog Karácsonyt kívánok Nektek! Persze a többieknek is!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen látunk,hogy ne legyél egyedül:)
2009. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Karácsonyt! Nagyon sajnállak tudom miylen amikor nem foglalkoznak az emberrel!
2009. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sorstárs vagyok. Mondjuk én a nagyimmal töltöm a szentestét, de azért ilyenkor (is) látszik, hogy mennyire fontosak a szülők...
2009. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Nektek!

Külön Neked, Kedves Első, hát Te nagyon aranyos vagy!

Tudom, sokan vannak egyedül, talán rátévednek erre az oldalra, hátha nem lesznek olyan szomorúak.


A többieknek is szólt a kívánalom, persze, de a végére muszáj volt ? tenni. (másképp nem fogadja el kérdésként.., hát persze, erre szolgál)

2009. dec. 24. 13:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog, békés karácsonyt neked! Nagyiddal is biztos jó lesz, sajnálom, hogy nem a szüleiddel töltheted. :( De fel a fejjel! :)
2009. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hé, neked legalább nagyid van.

Nekem csak egy kutyám és egy macsekom, tök egyedül karácsonyozom. A karácsony egyedül olyan, mint bármelyik nap a sok közül. Semmi különös. A frigóban némi macskakaja meg kb. fél kiló paradicsom árválkodik egy csomag romlott körözött társaságában, de nem olyan rossz így sem. Csak nem szabad túl sokat várni az ünneptől, az a titka.

Kérek mindenkit, ne mondjanak véleményt, se elmarasztalót, se vígasztalót azok felett, akik magányosan karácsonyoznak, mert elég nehéz ez anélkül is.

Nem gondolom, hogy komiszabb volnék az átlagnál,

ronda sem vagyok (annyira), mégsincs senkim, és - bár nem javít a helyzeten - de együtérző gondolatokat csihol bennem, hogy más is van egyedül. Bridget Jones-t kell olvasni :)

2009. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a cicámmal ücsörgök most itt a gép előtt.
2009. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
17.59 vagyok, a macska nem rossz társaság, én örülök, hogy itt van velem. Abszolút elégedett, tök nyugodt, és ez a nap is épp olyan neki, mint az összes többi. Megnyugtatóan higgadt ebben az őrült világban.
2009. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én szeretetet is már csak a cicától kapok, de azt bőségesen.
2009. dec. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem is van cicám!

Persze, ez túlzott becézés, Garfield babérjaira tör, ami a méreteit illeti!

Pedig lány..

Tényleg jó társaság és hűséges!

Nálatok is vacakol a net?

2009. dec. 26. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!