Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Jogos ha nem veszek anyáméknak...

Jogos ha nem veszek anyáméknak ajándékot ezentúl?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok,tizenéves koromtól önálló (kb 6 éve külön is lakom).

Suli mellett dolgozom átlagos fizuért,de ebből is többször adtam már anyámnak,sokszor vissza se kapva.

Alkalmakra mindig vettem nekik ajándékot.Én is kaptam kisebb-nagyobb értékben.

Most viszont szülinapra igérték feljönnek hozzám,de addig halogatták hogy már nem is kérdezem.Ajándék nulla.Nem pénz miatt.Eltelt 1 hónap.

Erre most kéri,hogy a szomszédnak én rendeljek már ajándékot netről elég drágán.Jó.rendeltem.

Erre elkezd nekem sóhajtozni,hogy ő mire vágyik.Erre mondtam hogy azt fog kapni tőlem karácsonyra,amit én kaptam szülinapomra.Semmit.egy darab szaloncukrot se.Öcsémnek veszek,már megvettem,és ennyi.

Szomszéd van eszébe hogy szülinapja van,enyémre meg egy boldog szülinapot...

ti se vennétek karácsonyra semmit?

N


2011. dec. 7. 12:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Kérdésedre válaszolva teljesen jogos lenne, és tudom, hogy a düh ezt diktálja, de szerintem vegyél nekik valami apróságot. Ne alacsonyodj le az ő szintjükre, ráadásul így nem tudnak semmit rád kiabálni, ha úgy alakulna. Viszont előbb-utóbb eljön az a nap, hogy ki fogsz fakadni, hidd el... Ez nem rossz, sőt nagyon megkönnyebbülhetsz tőle, és csak reménykedhetünk, hogy anyukádéknak felnyílik a szeme. Neked pedig boldog születésnapot utólag! :)
2011. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én azóta nem vagyok hajlandó még csak köszönni semi apámnak, mióta fel sem emelte a telefont a szülinapom alkalmából. Előtte egy hónappal volt a felesége szülinapja, én megajándékoztam. Ők meg fel sem hívtak, nem is vártam mást, de ezt sem kaptam meg.

Volt ez kb 5 éve. Nem érdekelnek. Még ők sértődtek meg.

2011. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#22

Enyhén szólva funkcionális analfabéta vagy...

Egyrészt 6 éve külön lakik, nem hat éves koráról volt szó. Ajándékot meg vett.

És nem Tobott, hanem Dobott. Bár, ahogy nézem, a te édesanyád is elmulasztotta ezt, ahogy az iskoláztatásodat is.

2011. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

22-es idióta moderátornak jelentve


Megvolt a karácsony ezen része.

Voltunk nagymamámékhoz,öcsém is ott volt,vittem neki halom ajándékot,ő is csinált nekem amit egy kisgyerek tud :)

Vittem nagymamáméknak is.


Végül átjöttek anyámék is,aztán nézett nagyon hogy ő nem kap semmit.

Nem érdekel,ő ilyen,akkor tessék,visszafele is működik.

2011. dec. 25. 17:25
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál semmit anyudtól?
2011. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
nem kaptam
2011. dec. 25. 18:54
 27/27 anonim ***** válasza:
Megérdemelte a leckét... Nagyon rossz lehet neked is. :(
2011. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!