Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találhatom meg anyámat?

Hogy találhatom meg anyámat?

Figyelt kérdés
Elvileg tudom,de azt mondják a személyiségi jogok miatt,ha meg is találják,ha nem akarja,nem mondják meg hol lakik.Létezik ilyen hülyeség,hogy saját anyámat nem fedik fel,ha nem akarja?Akkor mit tegyek,mert tudom nem akarja,hiszen 46 éve le se sz..!
2011. szept. 23. 21:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell gyalázkodni. Valaki feltesz egy kérdést, mert segítséget vár. Ezért van az oldal, és mi is ezért olvassuk. Hogy segítsünk, ha tudunk. Nem azért, hogy kioktassunk és szitkozódjunk.


Kedves Kérdező!


Tényleg ingyenes jogsegélyt kellene keresni, tisztázni a jogi helyzetedet, jár-e Neked köteles rész (úgy tudom a normális örökség 50%-a).


Tudom, hogy majdnem 0-val indultál az életben 18 évesen, és hogy piszok nehéz. Kívánom, hogy mozgósítani tudd a belső erőidet, mindazt a képességet, amit örököltél a téged elhagyó apádtól, anyádtól, nagyszüleidtől, dédszüleidtől. Remélem, talpra tudsz állni. Isten áldjon.

2011. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!Egy valamit viszont nem értek,nem én kezdtem vagdalkozni,meg a közbejövő keresztkérdésekre feleltem,amiből a tapasztalatlan embernek az jön le,hogy egész életembe rinyáltam.Nos közlöm mindenkivel,becsületesen dolgoztam,családom is lett,meseszép romanikus regényt idézve.Egy időbe saját korosztályomba a legjobb focisták egyike voltam Magyarországon.Na nem beképzeltségből írom,ezért gyorsan írok egy negativumot is pl: nem tudok uszni az 1 méteres vizbe is elmerülnék.Csak példákat azért hoztam,hogy attol,hogy egy amerikai a nyomortelepről világsztár lesz,még nem jelenti ugye azt,hogy minden nyomorgó az lesz.Ja én is mondhatok példát,de nem mérvadó: 32-en végeztünk az osztályba,ebből 30-an voltak már börtönbe.Nekem még ügyem se volt.Most legyek büszke? Nem erős voltam volt tartásom,de amibe belekezdtem peches mondon tönkre ment.Ma meg már a lét a tét.
2011. szept. 24. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!