Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg az anyámat?

Hogyan találhatom meg az anyámat?

Figyelt kérdés

2 évesen hagyott el nem tudok róla azóta semmit.

csak a nevét és hogy melyik évben született.

A nagymamám nevét sejtem. hogy induljak el ?

Egyszer az életben szeretném látni ki is,,,,


2011. máj. 10. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
facebookon
2011. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
engem örökbe fogadtak. hosszu történtet :D nem voltam intézetbe csak a ku*va ellökött magátol :D én is megkerestem,mert anyu sokat mesélt róla h ki ő. megkerestem fészbukon,ott megtaláltam, de egyébként sztem ilyen közösségi szarokon. nekem könnyű dolgom volt. bementem a rendőrdégre és már tudták fejből h ki az annyit volt börtönben:// ha nem találod a közösségin menj be a rendőrségre :dd bárkit megtalálnak ha volt börtönbe ha nem :D
2011. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 napietus ***** válasza:
62%
először is jól gondold meg, hogy tényleg szeretnél-e találkozni vele. most hány éves vagy? hol nevelkedtél?
2011. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem először annál az önkormányzatnál érdeklődj, ahol korábban élt. Ha tudod a nevét és születési dátumát, meg talán az anyja nevét, akkor már talán meg tudnak adni még róla néhány adatot.. talán azt is, hova költözött. Ha van egy neved és egy helyszíned, akkor már szűkül a kör..
2011. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 tetris ***** válasza:
90%
A Gyámhivatalban, vagy a Anyakönyvi hivatalban talán tudnak segíteni. De ha 2 éves korod óta nem volt rád kiváncsi, akkor mit vársz tőle?
2011. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Mert mit akarsz tőle? Lehet tőle akármit is akarni?

Csak fájdalmat okozna neked!

Inkább fordulj az felé, és szeresd, segítsd, tedd boldoggá azt, aki anyád helyett anyád!

Mert megmondanád neki a magadét? Minek? Mire jó? Felejtsd el, ahogy ő is elfelejtett téged!

2011. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg a második válaszoló csak ne k.urvázza le a szülőanyját! Elég szégyen! Mégis csak az anyja!
2011. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
75%
Na jah...Facebook,iwiw.Sok szerencsét a megtaláláshoz! (nem kéne rá semmit mondani...ezernyi oka lehet,hogy nem tarthatta meg a gyermekét ,egy ilyen mégiscsak jobb,mint az abortusz)
2011. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Az biztos, hogy megszülte, de csak 2 évig volt az "anyja".
2011. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, ha nem voltál olyan helyzetben, inkább ne írj. Az nem anya, aki megszül egy gyereket és eldobja. Az csak egy k. Az az anya, aki felnevelte.
2011. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!