Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg az anyámat?

Hogyan találhatom meg az anyámat?

Figyelt kérdés

2 évesen hagyott el nem tudok róla azóta semmit.

csak a nevét és hogy melyik évben született.

A nagymamám nevét sejtem. hogy induljak el ?

Egyszer az életben szeretném látni ki is,,,,


2011. máj. 10. 19:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocs, a válaszom a 19.46-osnbak szólt, de közben más is írt.
2011. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Vöröskereszt is szokott így keresni embereket, náluk is érdemes lehet próbálkozni.
2011. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Ne hallgass az ellenzőkre! Lehet,hogy csalódás ér,de az is lehet,hogy nem. De ha nem keresed meg,egész életedben arra fogsz gondolni,hogy miért hagyott el.

Ha meg is találod,a nevelő-szüleidet ugyanúgy szeretheted,ahogy eddig.

Az anyakönyvi hivatalban,rendőrségen tudnak segíteni. Vagy az a Gyámhivatal,ahonnan örökbe adtak.

Ha megtalálod,először érdeklődj a körülményei felől és csak azután találkozz vele személyesen.

A sógoromék 1,5 évesen fogadtak örökbe egy kislányt. 18 évesen megakarta keresni az anyját. A nevelőszülei segítették.

Megtalálta,férjnél volt és volt még 3 gyereke.

Először a sógornőm kereste fel,és hozta össze a találkozójukat. Kiderült,hogy 15 évesen szülte meg a gyereket,de nem tudta eltartani,azért kénytelen volt örökbeadni. Később férjhez ment,de egész életében bánkódott az első gyereke után.

Azóta is jó a kapcsolat a két családnak.

Nem feltétlen felelőtlen az a nő,aki örökbeadja a gyerekét.

2011. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak!
2011. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Jobb mint egy abortusz?

Ne haragudjatok,de én senkit nem magasztalnék azért meg kipottyantott egy kölyköt,aztán elhagyta. Szerintem ez semmivel nem jobb az abortusznál.Még jó ,hogy nem a kérdezőnek,vagy más magárahagyott gyereknek kéne megköszönni az "anyjának",hogy hajlandó volt megszülni és eldobni magától..eszem megáll.

2011. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy nem a kérdésrfe válaszolok hanem a válaszokra, de engem pár hónaposan hagyott ott az anyám, mert rájött hogy az anyaság nem neki való. Azt sem tudom, azóta él-e még, de sz@rok rá, hogy mi van vele, eszembe sem jutna megkeresni, nekem nem ő az anyám, hanem aki felnevelt. Mégis minek keresném meg? Biztos hogy ő sem örülne neki. De ez az én véleményem, Tedd azt, amit jónak látsz, csak nehogy csalódj.
2011. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
egyszer az életben szeretném látni csak hogy tudjam ki....
2011. máj. 11. 11:40
 18/21 anonim válasza:

Nem magasztalom azért,amiért magára hagyta a gyermekét.

Mo-n 40ezer gyereket ölnek meg legaláisan,aztán sír a szánk ,hogy sok a rabló cigány és az eltartani való idős/fő...(nem is beszélve arról,hogy maradandó testi-lelki károsodása lesz a nőnek).Hálásnak kéne lenni,hogy a kérdező felnőtt, és ilyen jó felfogású ember lett,hogy nem hordja le mindennek azt,akitől (igaz csak) az X kromoszómáját kapta.

2011. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha elveteti valaki, azért szemét, ha örökbe adja azért, döntsétek már el, hogy mit tegyen egy szerencsétlen helyzetben lévő nő, ti álszentek...
2011. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Najó hagyjatok ezekkel a demagóg szarságokkal
2011. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!