Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találhatom meg apámat,...

Hogy találhatom meg apámat, ha csak a nevét tudom?

Figyelt kérdés
csak a nevét, és az sem tölt el túl sok reménnyel. kovács jános. nem tudok róla semmi mást. van valami esély, hogy megtaláljam?
2010. ápr. 23. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Ha ő eddig nem keresett miből gondolod,hogy örülne annak ha megtalálnád? Ha nem volt rád kíváncsi akkor azt se érdemli meg,hogy gondolj rá..

De legkönnyebben úgy találod meg,hogy édesanyádat megkéred,hogy mondjon el mindent róla,az apai nagyszüleidről..Mindent..Talán a kapott információkkal már többre mész..

2010. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A filmekben ezeket a szitukat a civil emberek úgy oldják meg, hogy megfognak egy szálat, amin elindulnak és kikérdezik az útjukba eső embereket... én is ezt ajánlom.


Kérj meg mindenkit, aki kapcsolatba kerülhetett vele, hogy mondjon el mindent. Ha új információszálat kapsz, akkor fűzd bele a köteledbe.

2010. ápr. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ez a baj. nem tudok róla semmi többet, és nem is tudok sajnos senkit sem megkérdezni. akkor gondolom nincs esélyem. 60 évesen sem örülne, ha megtalálnám? ez korfüggő? nem csak 18 évesek szeretnék megtalálni az apjukat, nem?
2010. ápr. 23. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos ,én itt elakadtam!

Te vagy 60 éves,vagy az apukád?

2010. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha TE nem tudsz róla semmit, és SENKI sem tud róla semmit, akkor elég kevés esélyed van... próbálj meg keresni valakit.
2010. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ezt a 60 eves dolgot en sem ertem.
2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Leirnad erthetobben.
2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok 60, én sem, apám sem, ő talán 50 körül lehet.

kíváncsi lennék rá, hogy mi van vele, tarthatnánk a kapcsolatot. nincsen senkim.

és épp ezért sajnos megkérdezni sem tudok senkit, akitől bővebb információhoz juthatnék apám ügyében. nem tudom hogy állhatnék neki keresni egy név alapján, pláne amiből szinte a legtöbb van. ?????????

2010. ápr. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!