Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van erre bármilyen megoldás?...

Van erre bármilyen megoldás? Nővérem teljesen becsavarodott.

Figyelt kérdés
A dolog pár hónapja kezdődött mikor 18 éves lett, és lett egy új barátja. Fokozatosan történt, hogy egyre bunkóbban kezdett viselkedni. Végül már dolgozni se járt be, megjegyzem, mindketten ugyanott dolgozunk, de mivel nem járt be, kirúgták. Állandóan a barátjával lóg, és ha felhívtam, hogy "légyszíves gyere fel msnre" (épp városon kívűl kaptam feladatot főnökömtől, de laptopomat magammal vittem), és erre leüvölt, hogy ez meg az vagyok, barátja meg szemtelen módon beleszól a beszélgetésbe, és ő is le ez meg azoz. Később megint megpróbáltam, és jött azzal, hogy állandóan zavarom. Rákérdeztem: "Miben? A sok csavargásban, és a randizásban?" Erre ő: "Haggyál! (elhangzott még pár ez meg azozás)Nem mondom meg" Közben ő hazudott a családunknak, és csinált egy kis probléma zuhatagot. Volt később egy harmadik hívás is, abban a fentiekkel megegyező párbeszéd zajlott le, csak én békejobbot "nyújtottam", de az lett belőle, hogy zaklatom, zavarom mindig, és hogy feljelent. Nem ijedtem meg tőle, de leraktam, mert nem akartam, hogy a családon belül anyának is még több szomorűságot okozzon. Ezért nem is hívtam többet. Telt az a néhány hónap április óta. közben a múlt hónapban, én is hazugságra vetemedtem, de nem ártó szándékkal. Írtam neki e-mailt, hogy sajnálom, amit tettem, jöjjön fel msnre, beszéljük meg a dolgot. De persze válasz az nem jött. Azóta feladtam. Semmi hír róla.
2011. júl. 1. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd, mielőtt tényleg feljelent.
2011. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Drogozik.Majd ha nagy szarban lesz, és a barátja is lelép akkor majd visszatalál hozzátok.
2011. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hülye p*csa. Mármint a nővéred. Megy majd ő még a tu utcátokba...
2011. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem drogozik, ismerem annyira, hogy ilyet ne tegyen. Anya szerint, azért ilyen mert 18 éves, plusz az én részemről belefűzve a barátja teljesen elvette a józan eszét. Én azzal a hittel élek, hogy mindig van megoldás, de félek, hogy erre nem fogom meglelni.
2011. júl. 1. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Eléggé hibbant a nõvéred, de a szüleid hol vannak?
2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"szüleitek"
2011. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg, amíg visszajön.
2011. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anya és apa már csak legyint az egészre, annyira szégyellik a dolgot, hiszen ők se tudnak tenni ellene. De az e-mail után volt egy sms is, még pedig ez: "Lesz még idő, mikor előveszed a fiókból az öreg ólomkatonát. És az ólomkatona én leszek" Vagyis ezzel arra utaltam, amit az egyik nemrégi válaszoló mondott: jön ő még a mi utcánkba.
2011. júl. 1. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
A drogosokról sokan hiszik a környezetükben, hogy nem drogosok.
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért vannak jelei.
2011. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!