Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az unokahugommal már tele van...

Az unokahugommal már tele van a hócipőm, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

ő 12 éves én 18! folyton "oltogató" leveleket ír nekem ami már elég idegesítő.Én is szívesen leoltanám,hisz lenne mivel(elég fogyis,meg értelmi szint 0 kategóriás)de az a baj,hogy nővérem az anyja és ezzel őt is megbántanám...próbáltam már hárítani több féle képpen,de mint a bumeráng...volt h egy hétig nem írtam neki semmit,erre ő mindennap írta:most meg kussolsz,meg ilyen szöveg...nem akarok az ő szintjére lealacsonyodni...mit tegyek,mégis leoltsam durván,nővéremmel is bekavart,szal mindegy lenne:(

18/L értelmes válaszokat várok!köszi


2011. jan. 26. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most elég zavaros, de Én semmilyen tekintetben nem vennék róla tudomást. Ez a buta embereknél bevállik. Mivel reagálsz ezért adod alá a lovat. Hát egyszerű ha nem adsz alá és akkor nincs min menni.


Ha a sokadik ilyen kísérletre sem reagálsz, de már nagyon nyomul ,akkor fölényesen elküldheted azzal, hogy max. a tanulásban segítesz neki, mert nagyon ráférne már. XD


Én legalább is így járnék el. 21/L

2011. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek egy pofon hiányzik,haa nővéred,nem neveli meg,neveld meg te....
2011. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha e-mail ír. tiltsd le.

Ha sima levelet.azt meg ne olvasd el.

2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már próbáltam,nem írtam neki volt h 1 hónapig,de mégis írkál....valami más megoldás kellene,mert a munka mellet nem esik jól h ő is folyton megbánt!tudom h nem kéne figyelembe venni de rosszul esik amit ír...anyumnak mutattam a levelet és azt mondta h majd ő leállítja,de ezt meg azért nem akarom,mert már 18 vagyok magamat kell megvédenem...de ha sokáig hergel lehet,h felképelem...
2011. jan. 26. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De bunkó, flegma is meg ilyenek, ill. milyen szinten, vagy csak egyszerűen tiszteletlenül kíváncsi az életedre? Próbálj idézni valamit tőle, hogy jobban értsem. Vagy csak egyszerűen "rajong", utánozni akar, kíváncsi az életedre, olyan "felnőttes" akar lenni, mint te, stb.

(Mert nálam egy enyhe szinten az utóbbi eset volt, nagyon csíptem anyám húgát, Ő akkor volt nagylány, fiatal felnőtt amikor én 10 év körüli, mindig az tetszett ahogy a haját hordja, a ruhái, stb,)

Szerintem próbálj meg nővéreddel beszélni, hogy vakarja le rólad a gyereket (ha még meg is sértődne egy ideig).

2011. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát is-is szerintem bár nemtudom...na akkor elmondok mindent: középsuli 3. osztályába járok,1.osztályban visszabuktam(emelt szintű A osztályban kezdtem),k...va nehéz volt na ott végem volt...ő ezzel piszkál állandóan,jólvan szégyenlem a dolgot,de volt jó oldala is a bukásomnak(barátok,stb)idézek párat a leveleiből:"hát nem tom miröl beszélsz de nem is magyon érdekel...","te ki ribizli.... és anyunak nem montam semit nem tom mért montam volna neki akármit......... mert talán beijedtél?????? szerintem igen ............. és sajnálom hogy a rokonom vagy sajnos ezt dobta a gép...... .... és a bukás a te dolgod de én de én akoris égönek tartom...te mondod hogy nem akarsz megsérteni????????? tudod én tölem azt irsz amit akarsz.." szal mármost csak annyit írok neki,ha írok h tanulj meg helyesen írni,de...azt sem tudja mi az...
2011. jan. 26. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nővéred is hibás,mert nem tud nevelni,két év mulva meg viheti abortuszra,mert az ilyen tinimocsingók úgy végzik ,na az égőbb lesz még a bukásnál is...
2011. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tuti h nővérem is hibás,5 gyereke van ezzel együtt,ő a legidősebb aki rámszállt,őt nővérem 18 évesen szülte...meg mindig mondja h nekem sose lesz barátom(közbe már volt vagy 3,ők erről nem tudnak) meg hogy én a suliból házasodok,ha egyáltalán kellek majd valakinek...hát mondom jólvan...mit csináljaaak?megőrjít,de ezt vele nem tudatom...
2011. jan. 26. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Nem lehet, hogy így próbál közeledni?

Benned keresi a támaszt?

2011. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ááá,nem az a fajta,hogy közeledjen akárkihez is...lehet h csúnyát mondok,de egy szívtelen kis dög,mint az összes testvére is...érzelemszegény a csaj,még egy kutyát sem képes szeretni igaziból,mikor nővérem kórházban volt ő azt mondta: engem nem érdekel ha ottmarad se...hát erről ennyit,nincsenek érzései,nemtom hogyan oltsam le...
2011. jan. 27. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!