Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az unokahugommal már tele van...

Az unokahugommal már tele van a hócipőm, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

ő 12 éves én 18! folyton "oltogató" leveleket ír nekem ami már elég idegesítő.Én is szívesen leoltanám,hisz lenne mivel(elég fogyis,meg értelmi szint 0 kategóriás)de az a baj,hogy nővérem az anyja és ezzel őt is megbántanám...próbáltam már hárítani több féle képpen,de mint a bumeráng...volt h egy hétig nem írtam neki semmit,erre ő mindennap írta:most meg kussolsz,meg ilyen szöveg...nem akarok az ő szintjére lealacsonyodni...mit tegyek,mégis leoltsam durván,nővéremmel is bekavart,szal mindegy lenne:(

18/L értelmes válaszokat várok!köszi


2011. jan. 26. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ha ottmarad se...Anyjával ilyen a viszonya...Gratulálok a nővérednek ezért nem kell szocpolért,csépéért,kinyomni x mennyiségü gyereket,védekezni kellet volna...Már nehargudj az őszinteségmeért...


28N

2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát az anyjával is elég tiszteletlen,de viszont ha pénz kell akkor rohan az anyjához,szóval...nővérem végül is naon tönkrevágta az egészet holnap leíromm ezt is,most már késő van...nem haragszom az őszinteségedért,mert ezt én is így gondolom...most fenyeget h rámküldi az anyját,de h mlyen okkal azt még ő sem tudja...mindegy én jót nevetek majd rajta...nemtok mást tenni
2011. jan. 27. 21:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor már biztos, hogy rád akar támaszkodni. Téged "szeret" csak a maga módján, hisz olyan közegben él, ahol nincs szeretett. De ha erős leszel vele szemben és te leszel a "nagyobb" akkor egy idő után téged fog követni és tudsz rá hatni.


De annak nem az a módja, hogy "visszaoltod".

2011. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!