Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi történt anyukámmal? 13/L

Mi történt anyukámmal? 13/L

Figyelt kérdés
anyuval régen mindenről tudtam beszélni,mindent megértett,mikor kipróbáltam a cigit,akkor is megértette,tudta,hogy nem fogok rászokni.aztán,mostanában mindenért baja van,ha nem rakok el egy poharat,akkor el kezd velem veszekedni,hogy nem enged el ide-oda. nagyon rossz vele lenni,mostanában meg kitalálta azt,hogy őt semmi sem érdekli,az sem hogy hol vagyok,kivel,mikor jövök haza,mit csinálok.hogy tudom visszakapni őt?és próbáltam már vele értelmesen is beszélni,de nem megy.kérlek értelmes válaszokat.
2011. jún. 19. 23:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
49%
Adj neki 1 doboz Xanax-ot és megnyukszik figyeld meg
2011. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
lehet problémái vannak és ezért ingerültebb, légy hozzá kedves, viselkedj jol, csak elmulik.
2011. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezek a mai fiatalok...
2011. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mondjuk kevesebbet internetezz, többet próbálj vele dumálni... És amit kér csináld meg!
2011. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk minden tmegcsinálok,de neki még ez is kevés.Nem vagyok robot,van magűnéletem,nem értem,miért kell így viselkednie velem.
2011. jún. 22. 17:20
 16/17 anonim válasza:
Neked az esti recskázások kívül nincs magánéleted egyenlőre kis korú vagy addig anyád dirigál ha majd betöltöd a 18-at akkor majd nem fog !!!!!!!
2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 marinna válasza:
49%

SZIA.

EBBEN A VILÁGBAN ELÉG SOK MINDEN ÖSSZE JÖN.NEGATÍV.MEG A NŐKNEK IDŐVEL EGYÉB OKOKNÁL FOGVA KLIMAX,A GYEREK FELNŐ,EGYEDÜL MARADOK,NEM VAGYOK MÁR IGAZÁN NŐ EGYÉB.ÉN NEM VAGYOK ANYA,DE PRÓBÁLOM ELKÉPZELNI MAGAM A HELYÜKBE.NEM KÖNNYŰ VELÜK ÉS LESZEL TE IS IDŐSEBB VÁLTOZÓ KORBAN.TÜRELEM, FIGYELEM,TÖRŐDÉS,MINDEN FÉLE TÉREN MINT NŐVEL ANYÁVAL ÉS BARÁTNŐVEL,DE KEMÉNYEN,FELNŐTTEN KITARTÓAN NEM GYEREKESEN,MEGÉRTŐEN.NEM KÖNNYŰ DE EZ IS ELMÚLIK NÁLUK IDŐVEL.AZ ÉN ANYÁM IGEN NEHÉZ ESET.DE NAGYON SOK MINDENEN KERESZTÜL MENT,MINT MINDEN ANYA FŐKÉNT AHOL ANYA AZ APA IS EGYBEN.ÉN MÉG NEM SZÜLTEM,DE ÁT ÉRZEM A NEHÉZSÉGEKET TALÁN NAGYON FIATAL VAGY MÉG ÉS NEM IGAZÁN ÉRTED.DE PRÓBÁLD MEG.GONDOLJ ARRA HOGY TE MÉG TALÁN ROSSZABB LESZEL,NEHEZEBBEN KEZELHETŐ.ÉS AKKOR TALÁN MEGÉRTED.ÉN ÍGY ORVOSOLOM.

2011. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!