Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Volt már olyan hogy elakartato...

Volt már olyan hogy elakartatok szökni otthonról? És mi történt?

Figyelt kérdés

Én 15-évesen azon gondolkozom hogy valamelyik este elszököm itthonról és fel szállok valami vonatra és elfelejtem az egész nyomorúlt életem .

Vagy Öngyilkosleszek ..

Ti gondolkoztatok már ilyenen ?

Én sokat gondolok ere ...


2011. jún. 28. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam erre. Aztán rájöttem, hogy jobb megoldás, ha meggyőzöm a szüleim, hogy egy távoli suliba menjek és kollégista legyek. Így vígan éltem világom, százkilométerekre tőlük. Kivéve nyáron, de az is elviselhetőbb, ha tudod, hogy ősszel mész vissza :D
2011. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
volt. maradtam a seggemen és lenyeltem a békát.
2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hmmm... ez egész jól hangzik.

Csak gondolom sok pénzbe kerül ez a suli

2011. jún. 28. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Természetesen voltam már így.Sajnos,és nem tudtam ellene tenni semmit.Maradnom kellett és esténként hallgatnom kellett a szüleim veszekedését.Utáltam otthon lenni.De mit tud tenni egy magadfajta?15 évesen.Se pénz,se autó se egzisztencia.
2011. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

nem volt


kérj két nagy pofont és veled se fordul elő többet

2011. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Öngyilkosságra ne is gondolj... az otthoni dolgok miatt miatt vennéd el az életedet?? annyit nem érnek... am én is voltam már így... a legjobban a kollégiumi ötlet hangzik... annyira nem lehet drága bár erről fogalmam sincs, mivel nyár van szerintem le is költözhetnél egy hónapra valamelyik nagyszülődhöz (ha Isten megadta hogy még élnek, és az egészségi állapotuk is rendben van) vagy mivel nem írtad hogy fiú vagy e vagy lány :) barátnődhöz/haverodhoz is lemehetnél egy egy napra :D törekedj arra hogy minél több boldog pillanatod legyen :D ezzel az otthoni bajok is háttérbe kerülnek... próbálj meg minél kevesebbet otthon lenni és legyél boldog :D

volna több lehetőség is csak a hátteret nem ismerem ezek jöttek így hirtelen :D

15/L

2011. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Első:16 éves koromban.Mert anyám nem engedett bulizni menni, helyette a nagymamám tanyájára kellett kimennünk, mert ott volt valami munka..Untam magam és az éjszaka közepén vissza akartam gyalogolni a városba.Az ablakon át akartam kiszökni, de szerencsére lebuktam, így meghiúsult a szökés, de legalább nem lett belőlem kutyavacsora...


Másodjára 19 éves korom körül akartam szökni, mert összeveszett velem anyám.Neki is indultam, egy utcányit gyalogoltam a sötét estében és hamar rájöttem, hogy nincs hová mennem, és hülyeség lenne kóborolni a világban, úgyhogy haza mentem.


Először egyébként 10 éves korom körül hitték azt, hogy megszöktem, de csak bújócskázni támadt kedvem, csakhogy ezt direkt elfelejtettem a családdal is közölni.Kb 3 óra bújkálás után én ijedtem meg legjobban , hogy hová tűnt a házból mindenki?Nos, engem kerestek, a szomszédoknál..

2011. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De miért akarsz elszökni?

Ne gondolkozz ilyeneken, hidd el, később lehet, hogy nagyon bánni fogod.Engem is bánt a lelkiismeret néha, hogy olyan meggondolatlanul nekivágtam volna a világnak, ami veszélyes egy ilyen fiatalnak, aki magányosan elkóborol.Ha valami bajom történt volna az tragédia lett volna a családnak, és nem érhettem volna meg, hogy most van egy kedves gyermekem.Sok szép élményt nem érhettem volna meg, ha akkor valami butasággal veszélybe sodrom magam. Áldom a sorsot és a józan eszem, hogy mindig visszafordított valami.Te sem véletlenül vagy itt a világon, nyugodj meg, lesznek még szép napjaid.

2011. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én gondolkoztam ilyenen már. Sokszor. Volt elég hosszú nagyon rossz időszakom is.

Aztán jobb lett, amit a szüleim tönkretettek, ezt viszont nem voltam hajlandó elviselni, úgyhogy összepakoltam, és eljöttem. Igaz, ordítozások közepette, de mégis megtettem.

Mondjuk már elmúltam akkor 18, de még bőven iskolába jártam, szóval annyira nem volt egyszerű.

Meg szerencsém volt, hogy idősebb barátomhoz költözhettem, volt hova mennem.

2011. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Én 20 évesen szöktem el otthonról mikor befejeztem a középiskolai technikumot, mivel nagyon fogtak a szüleim, sehova nem engedtek el, a jelenlegi páromat is titkolni kellett előlük ugyhogy elég durván fogva voltam. Ugy éreztem lépnem kell a saját lábamra akarok állni.

Igyis lett, megtettem. Elszöktem otthonról külfölfön dolgozom a talpamra álltam, összeköltöztem a párommal és most már sokkal komolyabban vesznek a szüleim.


Azért azt megjegyzem mig iskolába jársz és 15 éves vagy ne is gondolkodj ilyenen, mivel se iskolai végzettséged, se élettapasztalatod nincs ill kiskoru vagy. Próbálj meg jol tanulni, és elviselni az otthoni dolgokat egy picit.

2011. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!