Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Volt már olyan hogy elakartato...

Volt már olyan hogy elakartatok szökni otthonról? És mi történt?

Figyelt kérdés

Én 15-évesen azon gondolkozom hogy valamelyik este elszököm itthonról és fel szállok valami vonatra és elfelejtem az egész nyomorúlt életem .

Vagy Öngyilkosleszek ..

Ti gondolkoztatok már ilyenen ?

Én sokat gondolok ere ...


2011. jún. 28. 20:43
1 2
 11/13 anonim válasza:

Egyszer el akartam szökni otthonról 6 évesen... persze a szomszédba mentem, és 4 óra keresés után megtaláltam szüleim.. Jól össze is szidtak, de utána jobb lett mind. (azt hiszem) úgy éreztem, hogy nem szeret senki, és meg akarok halni. De hülyeség.. Sok mindenki szeret, csak még akkor nem fogtam fel.


Öngyilkos sokszor akartam lenni. Sokszor vertem ököllel a falat, hogy eltörjön. Sokszor sikerült is, de amikor elkezdtem először karcolgatni magamat, azt hittem könnyebb lesz. De nem lett az, ezért már vagdostam magam pengével. Majdnem vérfertőzést kaptam. Túlságosan féltem szüleimtől ezért abba hagytam.


A koli nagyon rossz ötlet. Engem negyedikesen küldtek el koliba. (igaz csak 55 km arrébb) de nagyon rossz volt. Rengetegszer sírtam, mert honvágyam volt. Nem tudtam beilleszkedni és magányosnak éreztem magam.. mindig elbújtam sírni, hogy ne lásson senki. És mai napig ezt csinálom.


Egy utolsó gondolat. Hidd el ha lesz egy halál közeli élményed akkor nem akarsz majd öngyilkos lenni... sokszor fogsz igaz arra gondolni, hogy mi lett volna ha akkor meghalok, de nem haltál meg. a balesetem után nagyon sokszor akartam meghalni, kívánni azt, bár meghaltam volna a balesetben. De élek, és ez egy darabig így is marad.


Ajánlom neked, ha lány vagy, hogy Olvasd el Johni Aerekson életét könyvben. Nekem sokat segített.

üdv:

én

2011. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt még talán a mai napokban is van mert hogy úgy mondjam az "élet" nem bánik velem kesztyűs kézzel! sokat szenvedtem már de ez csak én vagyok. mindegy az a lényeg hogy az öngyilkosságra ne is gondolj! inkább a vonat vagy ilyesmi én is a vonatra gondoltam. De mondom ez mind csak a pillanatnyi bánat vagy valami rossz dolog miatt van ezért mindig arra gondolj hogy most nehéz de aztán jó lesz és büszke leszel magadra hogy a rosszabb időkben sem futamodtál meg! :)
2011. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Velem is volt, egészen addig amíg el nem jött a nyáriszünet, de félre ne értse senki, nem a suli miatt volt a gond, csak az is közrejátszott. 1-2 rossz jegy, és máris az évvégin aggódtam. Meg olyanokra gondoltam, hogy engem senki se szeret, mindent rosszul csinálok, gyűlölöm magam. De a vágdosásig nem jutottam el szerencsére. ( :
2011. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!