Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A nagymamák miért szeretik...

A nagymamák miért szeretik etetni már-már "tömni" az unokáikat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 19:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
32%
Igen itt érett vagyok, el tudnám magam képzelni pszcihológusnak (bocs nem tudom hogy írják:) ! Lehet hogy nincs igazam, de amit én keveset találkozok a nagyimmal, az alatt én is ezt tapasztalom, és ezt gondolom:)
2011. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Így próbál törődni veled. (Azért még mindig jobb, mintha meg akarná helyetted törölni az orrodat.)


Másrészt náluk a szépségideál nem volt olyan vékony, mint manapság. Lehet, hogy ő azt szeretné, ha annak a szépségideálnak felelnél meg.

2011. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Nemhiszem. A nagynénémet a múltkor le"töltöttgalambozta" ,pedig ő nem is kövér csak egy kicsit molettebb(Igaz kb 10 évvel ezelőtt még gebe volt)

A mamám elég modern gondolkodású a szépségideál szempoontjából.

2011. ápr. 10. 20:20
 14/49 anonim ***** válasza:

Kényztetésnek szánják szeretetből.

Mindent kóstolj meg, de semmiből se egyél sokat (pl. csak egy sütit, v. csak egy fél szelet tortát) heti egy édességtől nem fogsz elhízni a nagyid meg örül neki hogy valakinek süthet.

2011. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
55%
Valaki nagyon lepontozós kedvében van. Egészségére!
2011. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Én már elvből sem eszem édességet
2011. ápr. 10. 20:29
 17/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lepontozós csak elmondom a véleményemet.
2011. ápr. 10. 20:31
 18/49 anonim ***** válasza:
79%
Pároméknál az megy, hogy "jaj, fogynod kéne", de ebédnél meg már "milyen keveset ettél, egyél még". :D
2011. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
69%

én is fogyózom, rám is fér. mégis tisztelem annyira a mamámat hogy ha süt valamit, főleg ha kifejezetten azért mert gondol rám (tudja hogy megyek hozzá) akkor már csak egy kicsit is de eszek belőle. bunkóságnak tartanám én is ha valaki a csökönyös beszűkült agymenése miatt tagadna meg valamit ami szívvel készít.

nekem is rosszul esik ha apum nemet mond a sütimre (pedig kifejezetten a kedvencét készítem pl)

17/L

2011. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Ha nehezen megszabadultal a kiloidtol neki kellene megertenie,hogy nem akarsz ujra hizni.A nagyid milyen testalkatu?
2011. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!