Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kibéküljek a nővéremmel, aki...

Kibéküljek a nővéremmel, aki lenyúlta a nekem járó 2 milliós örökséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 12:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, két fiú testvérem van. Egyikükkel sem vagyok jóban, pedig együtt nőttünk fel. A vérségi viszony nagyon szépen hangzik, de sajnos nem mindenkinek számít. Más személyiség, más értékrend, hadd ne soroljam...ma már egyikkel sem állok szóba, pedig nincs harag. Hadd ne részletezzem, gyermekkorom óta mennyit erőlködtem, hogy a szívükbe lopjam magam....hiába. Leginkább a szüleim hibája, sose próbáltak összetartani minket, mondhatni (ha létezne ilyen szó) "szétneveltek" minket. Ez másféle történet, mint amit a kérdező említ, mégis hasonlít. Méghozzá abban, hogy bármelyik fivérem lenyúlna akárhány millióval örökségileg, ha majd úgy alakulna. Nincs mit veszíteniük, a "család" pedig úgysem számít :(
2010. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Son válasza:
nanana.olya nincs hogy a TE örökségedet elveszi...ez hülyeség..szólni kell valahol ezért.
2010. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!