Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kibéküljek a nővéremmel, aki...

Kibéküljek a nővéremmel, aki lenyúlta a nekem járó 2 milliós örökséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 12:25
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Sokan furcsálják hogy én kezdeményeztem,a párom ,anyósomék is pont ezeket mondták amiket ti tanácsoltok.És butaságnak tartják hogy én próbálok békülni.De hát így van,rossz érzés hogy nincs tesóm,ezt el kell fogadnom.Már volt egy nagy beszélgetésünk de nem keresett azóta csak anyámon keresztül érdeklődik hogy mi van velem és mikor látogatjuk meg.

Köszi a tanácsokat.

2010. okt. 31. 13:13
 22/42 anonim ***** válasza:
76%

És meg lehetne tudni, hogy miért nyúlta le a pénzt? Illetve nem is akarja visszaadni?

Hát én tuti beperelném. És bocsáss meg, hogy durva leszek, de eléggé naív és szánalmas, hogy ezek után még nemhogy megfordul a fejedben, hogy megbocsáss neki, de még te is kezdeményezel!...

2010. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
84%
Hogyan nyúlhatta le, ha ketten voltatok az örökösök? Azt, hogy ki mit kap, a jog dönti el, nem Ő. Jól tudod a történetet?
2010. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Úgy tudta lenyúlni hogy az anyám nevén volt az ingatlan és így nem volt örökségünk.Az anyu a tesómékkal lakik így ők kapták meg a pénzt.Akkor úgy volt hogy nem szólnak nekem és abból felépítették a házukat.Az anyu elszólta magát és így nagy balhé lett.Az ügyvéd nem tudott semmit tenni.

Azt mondta hogy megbánta hogy ezt tette,a férje irányította.

2010. okt. 31. 13:42
 25/42 anonim ***** válasza:
59%
Hm.. Több mint 10 év együttélés után az ezen időszak alatt szerzett vagyon közös tulajdon, azaz mindegy kinek a nevén van öröklés tárgyát képezi. Ezt a tényt a közjegyzőnél a hagyatéki tárgyaláson kellett volna közölni, és akkor nem igy van, mint most.
2010. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
11%

Mekkora egy anyagias f@szok vagytok!

Undorító!

2010. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló!Most ki az undorító f*sz?Az aki visszaakarja követelni az örökségét vagy az aki lenyúlta?
2010. okt. 31. 14:19
 28/42 anonim ***** válasza:
18%
Az hozzászólók véleménye. Semmi áron nem dobnám el a testvérem, nemhogy 2 milláért.
2010. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
27%
Csak azért mert ismerek ilyeneket, akiket a párjuk befolyásolt és 20 év múlva meg egymás karjában bőgtek.
2010. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
30%

Attól nem leszel gyámoltalan és bamba, hogy nem fordítasz hátat neki.

Ha ilyen fogadd el ilyennek. A testvéred. Légy ŰTe az okosabb és a bölcsebb.

2010. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!