Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kibéküljek a nővéremmel, aki...

Kibéküljek a nővéremmel, aki lenyúlta a nekem járó 2 milliós örökséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 12:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%
Nem hogy nem bekulnek, de meg be is perelnem;)
2010. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%

akkor minek kérdezed ha már eldöntötted?

naív vagy..

2010. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%

Hát bocsi, de én hagynám a francba!

Te alázkodsz meg előtte? Neki kellene kaparnia h egyátalán szóba állj vele.Milyen tesó az ilyen? Te még annak nevezed?

Gyerekkorotokban is meg kellett mindenen osztozkodni, gondolom én. Legalábbis jobb családokban így van.

Erre ő lenyúlja a te részed, meg nem képes megemlékezni a szülinapodra? Hát az ilyen nem testvér!!!

Mi 3-an vagyunk testvérek, de még 1000 ft-ot is képesek vagyunk szétosztani egymás között, nemhogy 2 milliót. 1 zacskó chipsen is osztozkodunk.

Bocsi, de én személy szerint tuti h elfelejteném örökre h létezik! Ha vmit akar, és tényleg annyira nagy benne a bűnbánat és a testvéri szeretet (mint benned) akkor megkeres. De nekem úgy tűnik h nem igen kíváncsi rád.

20/L

2010. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
63%
ne
2010. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
A béküléshez két ember kell. Ha erre nem képes, hogy felhívjon a szülinapodon, amikor te próbálkozol, akkor ha "el is ássa veled a csatabárdot", mennyire lehet arra számítani, hogy komolyan is gondolja? Sajnálom, de innen nekem úgy tűnik, hogy nem éri meg kibékülni... tudom, hogy rossz érzés, de én a helyedben nem próbálkoznék tovább (tudom, mit beszélek, az én öcsém is tipikusan rossz testvér, és már most, 21 évesen tudom, hogy nem lesz közöttünk szoros kapocs, mert csak szekálni tud meg pénzt lejmolni)...
2010. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
80%

Először is Boldog Szülinapot!

Amúgy meg, én úgy gondolom,hogy nem egészen a férj befolyásolása miatt semmizett ki,ha most,hogy már nincsenek együtt mér mindig semmibe vesz. Bár lehet csak nem mer a szemed elé kerülni.

Én úgy gondolom,hogy tiszta vizet kéne önteni abba a bizonyos pohárba és mindent megbeszélni,ha testvérek vagytok számítanotok kéne tudni egymásra bármely helyzetben. Nem egymást marni, de ebben az esetben én még egy talit megpróbálnék összehozni és mindent megbeszélni,ha utána sem keress hát nem a testvérek gyöngye fogalmazunk úgy...............

De mivel a testvéred és ő lesz egyszer az egyedüli ami a gyerekkori családból megmarad, ha csak már nem ez a helyzet megkéne oldani a helyzetet, bár a pénzt visszakéne adnia...

2010. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
51%
Ne!!!!
2010. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%
iszonyatosan naív vagy. pont mint én. NEM SZABAD ILYENNEK LENNI!!!!
2010. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%
Tenyleg mennyire jo iranyba valtozott,hogy egy k.rva sms-t sem kuld a szulinapodra.Biztos nem futja a 2 millabol....:/
2010. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
75%
Én is csak azt tudom kérdeni: Minek akarsz vele kibékülni? Az egyoldalú testvérség nem testvérség. Legközelebb, ha bajba kerül, hagyd nyugodtan bajban. Hiszen te sem számíthatsz rá.
2010. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!