Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és teherbe estem a barátomtól felelőtlenség volt védekezés nélkül lefeküdni vele de mostmár nem tudom vissza forgatni az idő:( 1 hónapos terhes vagyok de megire megszületne a baba betölteném a 18 at. de hogy mondja el a szüleimnek?
2010. okt. 26. 14:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
való igaz,h tankötelezettet nem alkalmaznak 8 órában,de mind1 is ez.am szerintem először mond el anuydnak,várd meg a reakciót majd utána beszélj mindkettővel.
2010. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Diákszövetkezetnél alkalmazhatnak nyolc órában. És elég tirpák dolog amit itt műveltek. Nem kötelező válaszolnotok, tanácsot adnotok sem. Ha nem hiszitek el a kérdést, lapozzatok. Feltettek egy kérdést, és vagy válaszolsz, vagy nem. Senkit nem érdekel, hogy elhiszed-e vagy sem.
2010. nov. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Vikkancska, valószínűleg nem voltál részese annak a beszélgetésnek, ami kialakult egy (aztán végül több) kérdésnél (sajnos már azóta törölték), így nem tudod, miért nem hiszik el sokan... Persze, attól még akár igaz is lehet, csak akkor miért tűnt el.... Ki tudja....
2010. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Igen, törölték a Hivklubot:-(
2010. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!