Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és teherbe estem a barátomtól felelőtlenség volt védekezés nélkül lefeküdni vele de mostmár nem tudom vissza forgatni az idő:( 1 hónapos terhes vagyok de megire megszületne a baba betölteném a 18 at. de hogy mondja el a szüleimnek?
2010. okt. 26. 14:26
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
igen dolgozik a barátom ő is 17 éves ahogy megtudta hogy terhes vagyok elment dolgozni és magántanuló lett az iskolájában mert ő is tanul még... és ő is meg szeretné tartani. de mikor legalkalmasabb elmondani a szülőknek?
2010. okt. 26. 15:03
 12/34 anonim ***** válasza:
77%
Egy het leforgasa alatt mindent elintezett?:-O Az nem semmi.
2010. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%
De akkor ezek szerint az o szulei tudjak mar?Vagy mit mondott nekik, miert iratkozott at magantanulonak?
2010. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

járt már ő dolgozni csak állandó délutánra iskolamellett ls most már tud menni reggel is igen és 1 hét alatt ellehet intézni csak egy kérvényt kell benyújtani az igazgatónak -.-


utolsó kommentelőnek igen az ő szülei tudják csak enyimek nem az ö szülei örömmel fogadták és ők is mondták hogy kiálnak melletem bármiről van szó de én nem tudod h egyáltalán h kezdjek hozzá ???

2010. okt. 26. 15:53
 15/34 A kérdező kommentje:
ahoz hogy elmondjam a szüleimnek:S szerintetek??
2010. okt. 26. 15:55
 16/34 anonim ***** válasza:
Egyszeruen bokd ki, hogy terhes vagy, es kesz.Nem kell nagy feneket keriteni neki.Elobb-utobb meg kell tudniuk, es te is megkonnyebbulsz.Hat, ha anyosodek pozitivan allnak hozza, az nagyon jo.Igy egesz biztos nem leszl egyedul, de szerintem tuti a szuleid is tamogatni fognak.Mondd el nekik minel elobb.
2010. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot akkor a picihez:) Ülj le előbb anyuddal és beszélj vele.:)
2010. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
khm... Nekem ez a kérdés bűzlik...
2010. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is, csak nem akartam kocsog lenni.Egy az:ha a pasi szulei tudjak, akkor mi az, hogy nem ulnek le azonnal a csaj szuleivel megbeszelni a tortenteket es atovabbiakat?Ketto: gyanus ez a "pasija otthgyta a sulit es munkat vallalt egy het leforgasa alatt" tortenet is.Te mit gondolsz, 74-es?
2010. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyre gondolunk:) Most tényleg ki merjem mondani? HIV+, ezt gondolom. :)
2010. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!