Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak? Már nem bírom...

Mit csináljak? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

A mostoha apám mindig megfogdos, molesztál. Amikor anyu nincs itthon vagy éppen dolgozik akkor ketten vagyunk itthon mert ő arra nem képes hogy el álljon dolgozni. De anyum nagyon szereti. Például egy héttel ezelőtt anyukám elment dolgozni, ő meg csak úgy meg fogja a fenekem. Már rá szóltam, hogy hagyja abba, vagy elmondom anyunak de őt nem érdekli. Tegnap előtt beszéltem anyuval erről, és nem hitt nekem. Kérdőre vonta a mostoha apámat és ő meg letagadta!!!!!! És anyu meg hitt neki és ketten leszidtak emiatt, hogy ne mondjak ilyen hülyeségeket mert a mostoha apám anyut szereti. Sírva fakadtam, nem tudtam el képzeni, hogy a saját anyám nem hisz nekem:'(

Nem tudom, hogy mit tegyek, már gondolkoztam, hogy elszököm otthonról mert nem bírom már elviselni.

Ha tudtok légy szíves segítsetek, hogy tudnám bebizonyítani neki, hogy higgyen nekem!!!

15/L.


2010. aug. 8. 23:14
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
ha fogdoss írj és szaladok xD Amúgy senki nincs a családban aki bemosná a képét neki meg az anyádnak?
2010. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!