Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak? Már nem bírom...

Mit csináljak? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

A mostoha apám mindig megfogdos, molesztál. Amikor anyu nincs itthon vagy éppen dolgozik akkor ketten vagyunk itthon mert ő arra nem képes hogy el álljon dolgozni. De anyum nagyon szereti. Például egy héttel ezelőtt anyukám elment dolgozni, ő meg csak úgy meg fogja a fenekem. Már rá szóltam, hogy hagyja abba, vagy elmondom anyunak de őt nem érdekli. Tegnap előtt beszéltem anyuval erről, és nem hitt nekem. Kérdőre vonta a mostoha apámat és ő meg letagadta!!!!!! És anyu meg hitt neki és ketten leszidtak emiatt, hogy ne mondjak ilyen hülyeségeket mert a mostoha apám anyut szereti. Sírva fakadtam, nem tudtam el képzeni, hogy a saját anyám nem hisz nekem:'(

Nem tudom, hogy mit tegyek, már gondolkoztam, hogy elszököm otthonról mert nem bírom már elviselni.

Ha tudtok légy szíves segítsetek, hogy tudnám bebizonyítani neki, hogy higgyen nekem!!!

15/L.


2010. aug. 8. 23:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs telefonom:s Anyu azt mondta hogy a 16. születésnapomra meg fogom kapni.

Apukám meghalt 10 éves koromban:(

Mi Debrecenben lakunk és sajna szinte az összes rokonunk Pesten lakik.

Nincs barátom:(

Igen és lesz nálam kés, mikor anyu el megy dolgozni ott lesz nálam:) és köszönöm hogy irtatok.

Anyával meg nem lehet beszélni. Tegnap is felhoztam a témát annyit mondott csak, hogy őt nem érdekli ez meg, hogy én csak kitalálom mert nem szeretem a mostoha apámat.

2010. aug. 8. 23:43
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid vannak??? Nem tudnak kölcsön adni egy diktafont? Esetleg valamelyik anyukájával nem tudsz beszélni??? Mikor lesz a 16. szülinapod?
2010. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

De vannak ez jó ötlet köszi:)

Március 24.-n :(

2010. aug. 9. 00:06
 14/21 A kérdező kommentje:
Csat attól félek, hogy hiába fel fogom venni nem fog nekem hinni. Nagyon elkülönültünk egymástól...
2010. aug. 9. 00:07
 15/21 anonim ***** válasza:
hát annak muszáj hinnie...
2010. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hú márc.24 még nagyon sokára van:S

a kést ne tartsd magadnál,mert bekerülhetsz kikosrúak börtönébe vagy javítóintézetb is!nem szabad kést hordani.Másrészt,hátha téged szúrnak le a késsel,amit te fogsz...

Én elmennék egy családsegítőbe és ők szólnának a rendőrségnek...

2010. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A KÉS NAGYON ROSSZ ÖTLET!!! Két dolog miatt. Egy: Ez nem Amerika. Ilyen fegyverekkel támadni csak életveszélyes helyzetben lehet. Elég ratyi a jogszabály, de ezen nem tudunk változtatni egyelőre.

Második dolog: Ha a törvény engedné is, akkor sem biztos, hogy tudod használni. Ez megint két dolog miatt lehetséges. Egyik: könnyű arra gondolni, hogy leszúrsz vkit, de nagyon nagy lelki erő kell ahhoz, hogy meg is tedd. A második vh-ban is sok olyan katona volt, aki nem akart rálőni az ellenségre.

A második ok: A nevelőapád kicsavarja a kezedből, és akár le is szúrhat, mivel életveszélyes helyzetben van.

Vagyis a kés hülye ötlet, felejtős.

Van viszont más megoldás. A kamera. Jobb, mint a diktafon, és sokkal terhelőbb bizonyíték. Persze most azt kérdezed, honnan szerzel be egy kamerát? Nem kell vagyonokat kiadni. Elég egy napra is, és egy rosszabb felbontású is megteszi. Elvégre nem Avatart akarsz forgatni.

Ha kamera nincs, kamerás mobil is tökéletesen megfelel. Írd be Google-ben, hogy kamera bérlés, meg hogy mobil bérlés, vagy kérj kölcsön egyet. Elég egy napra is.

Aztán fogod szépen, és kitalálod, hogyan rejtheted el. Bármilyen hely megfelel, ahol nevelőfaterod ritkán fordul meg, és ahonnan jól látható az adott helyiség, de a kamera elrejthető. Ezért is jobb talán egy mobil. Könnyen elrejthető, ha egy kis dobozt nem feltűnő helyre teszel (és vágsz rajta egy lyukat), és abban van a felvevő. Legideálisabb olyan doboznál megcsinálni, ami eleve ott áll vhol a lakásotokban.

Az elrejtésre szánj sok időt, itt nem érdemes hibázni, lehet nem lesz több esélyed.

Viszont a felvétel bekapcsolását időzítsd jól. Mikor ketten vagytok otthon, ülj be a szobába egy könyvvel, vagy bármi mással, és végezz vmi szokásos hétköznapi tevékenységet. Arra ügyelj, hogy a kamera látóterében maradj (ezért is kell sokáig állítani, mert ennek meghatározása időbe telik).

Mikor nevelőfaterod még nincs ott, észrevétlenül kapcsold be a kamerát, mint a villám (ezt esetleg érdemes előzőleg gyakorolni).

Ezután már csak várni kell a nevelőapádat. Ő megint csinálja a szokásos marhaságát, és nem is sejti, hogy kamera felveszi. Miután abbahagyta, se szólj neki a felvételről. Azt csak a hatóságoknak mutasd be, és őt előfogják állítani kiskorú molesztálása miatt. A felvétel egyértelmű terhelő bizonyíték.

2010. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Anyád is egy f@sza asszony.Jobban hisz a k@ndúrjának, mint a saját lányának?Undorító.Ne félj tőle, mond meg neki, hogy elteteted 100 évre a börtönbe, ha nem hagy neked békén.Amúgy simán besétálhatsz a rendőrségre, mire hazamész tuti hogy eltakarítják, ha elmondod a történteket.
2010. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

így van a kés nem jó ötlet az előttem szólóval egyet értek.

én is egy apa által molesztált lány vagyok csak nálam az igazi apám és ez még undorítóbb....meg nem is az hogy undorítóbb hanem hogy ő egy részeges disznó és nem lehet ellene tenni semmit mert ha megpróbálod akkor megver vagy már meg is fenyegetett többször is hogy megöl és meg is próbálta már és a rendőrség csak végső esetekben jó mert maximum egy éjszakára tartják bent és akkor ha visszajön akkor durvább lesz...szóval szerintem is próbálj meg valamilyen másik rokonoddal beszélni vagy a kamera sem rossz ötlet...sok sikert:)

2010. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 vsolyom válasza:
Szia! Amennyiben komoly a dolog szívesen segítek. Debrecenben dolgozom és legyen elég az, hogy ezen a területen.Bízhatsz a diszkrécióban.Írj egy levelet a címemre.Amennyiben esetleg nem volna valós a történet légy szíves ne keress.
2010. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!