Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak? Már nem bírom...

Mit csináljak? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

A mostoha apám mindig megfogdos, molesztál. Amikor anyu nincs itthon vagy éppen dolgozik akkor ketten vagyunk itthon mert ő arra nem képes hogy el álljon dolgozni. De anyum nagyon szereti. Például egy héttel ezelőtt anyukám elment dolgozni, ő meg csak úgy meg fogja a fenekem. Már rá szóltam, hogy hagyja abba, vagy elmondom anyunak de őt nem érdekli. Tegnap előtt beszéltem anyuval erről, és nem hitt nekem. Kérdőre vonta a mostoha apámat és ő meg letagadta!!!!!! És anyu meg hitt neki és ketten leszidtak emiatt, hogy ne mondjak ilyen hülyeségeket mert a mostoha apám anyut szereti. Sírva fakadtam, nem tudtam el képzeni, hogy a saját anyám nem hisz nekem:'(

Nem tudom, hogy mit tegyek, már gondolkoztam, hogy elszököm otthonról mert nem bírom már elviselni.

Ha tudtok légy szíves segítsetek, hogy tudnám bebizonyítani neki, hogy higgyen nekem!!!

15/L.


2010. aug. 8. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A pedofil k*rva anyj*t már..


Van telefonod? Van rajta kamera opció, vagy fel tudod vele venni a hangot (hangröngzítő)?

Ha igen kapcsold be valamelyiket!


Szerintem jobb a hangröngzítő, mert akkor egyenesen rákérdezhetsz, hogy miért fogdos és miért tagadta. Ha szerencséd van mond olyat, amivel lebukik.



Ha nincs ilyen lehetőséged, akkor kérd meg anyádat, hogy ha nem is hisz neked, de adjon neked egy esélyt és buktassátok le!

2010. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal mi a helyzet? Hozzá nem tudnál fordulni? Ő tuti nem lenne elfogult és hinne neked. Esetleg egy nagymama, nagynéni, unokatesó, keresztszülő? Vagy bármilyen felnőtt akiben megbízol annyira, hogy ezt elmond neki és tudod, hogy hinne neked és segítene vhogyan.
2010. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem segítünk mi? Melyik megyében laksz kérdező?
2010. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt egy szitu,de még 1x ilyen történik,azonnal szólj anyukádnak,ha meg megint nem hisz neked,akkor bármennyire is szar de hívd a rendőrséget mielőtt az az állat rosszabbat tesz!Vagy ha van ismerősöd,pasid esetleg aki nagyobb darab azzal befenyíttethetnéd.Legyen nálad valami önvédelmi cucc mindig,kis kés,csavarhúzó bármi és ha próbálkozik nyugodtan szúrd bele!
2010. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak meg jó ötlete támadt,egy pár ember lenézhetne és akkor biztos meglapulna.Nem vagyok rasszista de van egy ismerősöm aki az és klubb tag is,úgy hogy a kigyúrt kopasz állatok látványától biztos beszarna(Szabolcsban lakok).
2010. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmennék otthonról, nem maradnék kettesben vele.
2010. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel a molesztálási jelenetet a telefonoddal, vagy bármilyen hangrögzítővel! Beszélj hangosan, kiabálhatsz is... Mondj el rajta olyanokat, hogy "tudom, hogy anya akkor sem fog hinni nekem, amikor már nem csak fogdosni fogsz, hanem meg is erőszakolsz", meg hogy "azt hiszem, legközelebb nem anyámnak foglak megmondani, mert ő úgyis csak neked hisz, hanem feljelentelek a gyámhatóságon"...

Ha ez megvan, intézd úgy, hogy anyukáddal kettesben legyetek, és játszd le a felvételt neki. Ha még így sem hisz neked, akkor a gyámügynél jelentsd fel a pasit! Ekkor hivatalból eljárást indítanak, elküldenek pszichológushoz, aki szakvéleményt készít rólad. Ebben benne lesz, hogy a pszichológus szerint mennyire volt "élményszerű" és mennyire "kiszínezett" a meséd, tehát legyél pontos, és ne költs hozzá semmit!

Én nagyon drukkolok neked, én is nevelőapa általi molesztálás áldozata vagyok, ugyanaz történt velem, mint veled. Anyám nekem sem hitt, csak a drágalátós élettársának. Én sajnos sokkal kisebb voltam, mint te, nyolcéves, nem tudtam még, mit kell ilyenkor csinálni, de ha tudtam volna, akkor sem történik semmi. Akkoriban más volt még a világ...

2010. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy otthonnak biztonságos helynek kell lennie. Nem mehetsz mindig el otthonról amikor csak ő van ott. A hangfelvétel jó ötlet. Szólj rokonaidnak, hátha valaki hisz neked, ha már az anyukád nem is.
2010. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a kamerás ötlet a legjobb. vagy költözz a nagyszülőkhöz.
2010. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy anya, aki a hangfelvételnek sem hitt.
2010. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!