Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem képesek beismerni a...

Miért nem képesek beismerni a nők, hogy a férfiak mindenben jobbak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
73%
És ha csak a szex?Ez is igaz.Az mindennek a mozgatórugója,de ahoz is kell egy nő, persze az egészségesebbnek egy NŐ...
2010. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%
"de ahoz is kell egy nő" -hát ezaz, arra igazán büszke lehetsz, ha csak arra vagy jó :D...
2010. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
85%

csaj vagyok, tudok sütni, főzni, mosogatni, takarítani, elviselem a menstruációs görcsöket, lázasan, fájó fejjel, betegen sem hagyom, hogy ledöntsön a betegség, varrok, mosok, szerelek, tapétázom, sőt, a pvc padlót is egyedül csináltam meg itthon. és hozzá van egy diplomám is. kevés pasi képes ilyenekre..


és pasik, nehogy azt mondjátok, hogy sz0pásban is jobbak vagytok, bár a mai világban..

2010. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Gyakorlat kérdése, hogy ki milyen ügyes. Ha egy pasi egyedül marad, megtanul főzni, mosni, vasalni...s e mellett végzi a férfimunkát. Ha egy nő marad egyedül, megtanul szerelni, kisebb hibákat kijavítani, mert a szükség nagy úr. Van, aki fejben erős, de nem tud megpucolni 1 kg krumplit,lesz belőle 20 deka. Más keze alatt ég a munka, de egy levelet képtelen megírni.A gyermeket némely férfi szakszerűbben pelenkázza, értelmesebben neveli, mint az engedékeny, nem következetes nő. Nem attól függ, hogy milyen értékesek, ügyesek vagyunk, hogy minek születtünk, hanem hogyan nevelődtünk, milyen az akaraterőnk, kreativitásunk...De az biztos, szerencsés az a pár, ahol ügyesség, jóság, okosság 100%-ra egészíti ki egymást. A férfi pl. leszedi a függönyt, a nő szépen kimossa, vasalja, a pasi visszarakja, s azután együtt örülnek a szép, közös munkának. Vagy összevesznek, mert a pasi leszakította a karnist, a nő meg kiégette a függönyt.
2010. júl. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
41%

21:40-nek: Mint a viccben:-Komám, az éjjel 10szer "mentem el"-Ez igen! S milyen a kis nő? - Ki beszél itt nőről? Nem volt ott nő, egyedül voltam.

Szóval a "szex"-hez nem is kell nő.

2010. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
73%

20:35-ös: Jó mert te pasi vagy azért bizonygatod h a nők nem jók másra csak h jól megd.gják őket oszt akkor lesz egy gyerek azt jóvan itt véget is ért a nagy tudomány. Én pedig közlöm veled ha most nem is a szülésről van szó h ha nem lennének nők akkor a világon az összes férfi b.zi lenne. Sőt azt is közlöm veled h nőből is igen is van olyan aki nagyon jó pl. fizikus volt. Tudod mielőtt azt bizonygatnád h mi nők csak arra vagyunk jók h pletykáljunk (bár lássuk be fárfiak is szoktak pletykálni) meg arra h szerezzünk a pasasnak egy jó kis estét és még arra h sorozatokat nézzünk ( bár ezt is szoktak a férfiak). És te csak azt írtad le h mi az az idő amikor nem a konyhában allunk egy egész délelőttöt h nektek legyen ebédetek. Ellenben viszont te csak azt soroltad fel amikor nem csiálunk semmit, de viszont amíg a nő főz ezer meg ezer pasas van aki görnyed a gép meg a tv előtt és várja h mikor lesz kész a kaja, és ugye ebéd után ezt folytatja és estefelé meg a vacsorát várja még mindig ugyanott (már ha van meleg vacsora és nem azt mondja nő h ennyi elég és majd te csiálsz magadnak vacsorát) Nahát micsoda férfiak!

És még annyi h amikor mindezeket leírod előtte tudod google v wikipedia. Nézd csak mit nem lehet találni: Linda Buck (1947- ) amerikai biológus (Nobel-díjas)

Marie Curie (1867-1934) lengyel fizikus (kétszeres Nobel-díjas)

Rita Levi-Montalcini (1909-) olasz biológus (Nobel-díjas)

és ha idekattintasz még többet is találsz: [link]

és ez pedig a magyar nők: [link] hát ezen a magyaron el fog tartani egy ideig mire végigmész :)


Bocs h hosszú lett de mérges lettem hirtelen.

Ja és azért is bocs ha van benne helyesírási hiba.

És akit mindezt írta az még csak egy majdnem 14 éves lány! :)

2010. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim válasza:
68%
Én még megemlíteném Pamela Anderson-t is, a nagy tudású, tudós hölgyek között. Tudniillik ő is mestere "volt" a szakmájának. :D
2010. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, csinálj otthon mindent, szülj te, hord ki te előtte 9 nappal, ... barom
2010. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
68%

Mégis, kinek akarnak a férfiak bizonyítani, hogy olyan kiválóak? A NŐNEK!

:D

2010. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim válasza:
100%
Tudod, pont azért vannak a férfiak "butább"nak betituálva, mivel azért mindig akad köztük egy-egy ilyen lepkeagyú (mint Te) aki miatt az emberek általánosítanak.. megjegyzem jogosan.. ;)
2010. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!