Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem képesek beismerni a...

Miért nem képesek beismerni a nők, hogy a férfiak mindenben jobbak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
67%
gyerreeek végig olvastam az össze választ hát... LOL.Tulajdonképpen 1ik se jobb sőt szerintem majdhogynem egyenlőek.Amúgymeg én pl ismerek non béna csajos fiút és én 1 fiús lány vok.Aztán ban h megverek 1 idősebb fiút is és van hogy az öcsém erősebb.Én néha segítek kocsit szerelni 1 o. társam meg fiú és szokott mosogatni.Oké hogy nélkületek nemtudnánk gyereket szülni, de akkor is megnézném 1 férfi hogy bírná ki azt a 9 hónapot és a több órás/napos szülést.Amúgy meg a pasik abban is bénák hogy nem mutatják ki az érzéseiket (nah jó ez nem zavar nagyon gagyi lenne mindenhol nyafis fiúkat látni bleee).Viszont a fiúk jobb barátok mint a lányok a fiúk hamar békülnek és többen is lehetnek barátok a csajok meg pff 3 csaj már nem lehet barát mert akkor z arról szól hogy hogyan túrják ki a 3.-at.Hát remélem értettétek amit írtam xD és a kérdésen először nevettem ilyet kérdezni... nah mind1 egyébként 13/L :P
2010. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
100%

A sok lehúzás után dicsérjük meg egy kicsit őket!

Úgyis csak viccelődöl, ugye?

Na, jól van, kellenek a hapsik. Jók is, ebben-abban.

OK?


De a jobban mi vagyunk! hehe.

2010. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 Deus88 ***** válasza:
100%
17:48 jo válasz :)
2010. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
96%
jobban vagytok?
2010. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
100%
hahaha, jó vicc. :)
2010. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%
Hát, miben vagyunk jobbak? Nem kell ahhoz kérdéseket feltenni itt, hogy meglegyen magunk felé az igazolás... :D Mi szimplán tudjuk... :D Amúgy kedves férfi válaszoló éltél már tartósan nővel?? Nem bántásból, csak kíváncsi vagyok...
2010. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
56%
családfa? O.o
2010. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
100%
Némi (életkorból adódó) éretlenséget vélek felfedezni az írásodban... Ha nem, akkor vmit nagyon mellénéztem. :D
2010. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Egyébként azért, mert nem igaz, hogy a férfiak mindenben jobbak. ENNYI.
2010. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 Deus88 ***** válasza:
69%

Milyen nőre is vágyik egy férfi?


14 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon nekem is lesz barátnőm...


16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a kapcsolatban nem volt semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevő részét egy szenvedélyes nő mellett töltöm el...


A főiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra, de túl emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynő egy jól megírt drámában: mindig csak sírt és öngyilkossággal fenyegetődzött. Elhatároztam, hogy egy olyan nőre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem...


25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott hölgyet, de eléggé unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem hozta őt lázba. Az életem egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra van szükségem...


28 évesen találkoztam egy izgalmas nővel, de nem tudtam lépést tartani vele. Egyik dologból a másikba kapott, sohasem állapodott meg semmi mellett.

Zabolátlanul művelt mindenfélét és mindenkivel flörtölt. Legalább annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak. Azt gondoltam, hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni...


31 éves koromban rátaláltam erre a nőre. Ő valóban a földön járt. Összeházasodtunk. Olyan ambiciózus volt, hogy elvált tőlem és mindenemet elvitte...


Most 40 éves vagyok és úgy érzem, lelkileg is érett férfivá váltam.

Egészen egyszerűen egy olyan nőt keresek, akinek jó nagy mellei vannak...

2010. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!